«VІІ-й Міжнародний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»

ФОРМА
подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив
інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства ОМГО «Вінницький клуб веселих та найкмітливіших»
Назва ініціативи «VІІ-й Міжнародний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»
Категорія, до якої належить ініціатива Культурно-просвітницька діяльність
Суть ініціативи Конкурс кіно та відео робіт, виконаних в жанрі комедії та пародії.
Створення позитивного і конструктивного сприйняття сучасного світу молоддю.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін..) Залучення до світу мистецтва і творчого процесу молоді регіону і країни. Виявлення та пропаганда кращих зразків аматорської та професійної молодіжної творчості у жанрі комедійного та пародійного кіно. Розвиток волонтерського руху і залучення широкого загалу молоді до активної загальнокорисної діяльності і змістовного відпочинку. Встановлення дружніх та творчих стосунків з молоддю інших регіонів України та світу. Створення Вінницькій області іміджу одного з культурних центрів країни. Стимулювання створення на загальнодержавних і регіональних телерадіокомпаніях програм з позитивним і оптимістичним змістом. Допомога в розвитку районних і комунальних телерадіокомпаній Вінницької області.
Орієнтовна дата проведення: липень-вересень
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Створення більш широкого спектру можливостей для творчого виявлення молодих митців, професійних та аматорських колективів на царині кіно, телебачення та Інтернету. Розповсюдження досвіду організації та проведення масових заходів для молоді і населення краю із залученням волонтерів. Вінницька область позиціонується як один із стабільних регіонів з багатим суспільним та культурним життям. Стабільний розвиток творчого потенціалу районних і комунальних телерадіокомпаній Вінницької області. Залучення до світу мистецтва і творчого процесу молоді регіону і країни.
Масовий мистецький захід має широку географію, до його роботи залучались учасники фестивалю та журі з усіх регіонів України та багатьох країн світу (серед них США, Росія, Білорусь, Ізраїль, Німеччина, Литва, Казахстан, Киргистан, Молдова, Литва, Чехія).
Цільова аудиторія: особи від 11 до 60 років. 30 тис. чоловік
 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2