«Фольк-рок фестиваль Млиноманія 2013»


ФОРМА
подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив
інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства Громадська організація «Крайове товариство Вінницький козацький полк ім. І. Богуна»
Назва ініціативи «Фольк-рок фестиваль Млиноманія 2013»
Категорія, до якої належить ініціатива Патріотичне виховання
Суть ініціативи Організація культурного, здорового та активного дозвілля для мешканців Вінниці та області. Відродження українських традицій, поєднання давнього фольклору та сучасного мистецтва. Створення простору для реалізації творчих здібностей молоді Вінниччини. Сприяння розвитку екологічного зеленого туризму, зокрема, просування с. Печера та с. Сокілець, як зони екологічного туризму та культурного відпочинку. Налагодження діалогу та співробітництва між мешканцями Вінниччини, митцями, екологами, громадськими організаціями, представниками влади та бізнесу з метою вироблення та втілення реального плану дій для подальшого розвитку культурного життя регіону, покращення екологічного стану довкілля. Організація інформаційної кампанії для сприяння захисту природних, історичних і туристичних зон. Єднання людей з природою, виховання екологічної свідомості у дорослих громадян та підростаючого покоління. Привернення уваги громадськості та влади до обміління і хімічного забруднення річки Південний Буг. Знайомство гостей фестивалю з історією місцевості, з пам`ятками історії, архітектури та містобудування в с. Печера та Сокілець під час екскурсій. Пропаганда здорового способу життя та спорту.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін..) Проведення потужної рекламної кампанії, залучення до організації фестивалю кваліфікованих спеціалістів, відповідальних за визначені напрямки. Залучення волонтерів та екологів. Підготовка та облаштування фестивальної території, ї забезпечення чистоти, охорони порядку, охорони здоров`я, розміщення, харчування гостей та учасників. Забезпечення інформаційних комунікацій на фестивалі (плакати, банери, програмки, таблички, вказівники тощо). Залучення високоякісної аудіо-, відео-, світлової та електроапаратури. Залучення на фестиваль фольклорних гуртів та місцевих народних колективів, а також майстрів з народних промислів. Надання фестивального простору та часу молодим музичним гуртам, фольклорним колективам та художнім майстрам Вінниччини. Організація під час фестивалю майстер-класів народних митців, а також майстер-класів з гри на фольклорних музичних інструментах для всіх бажаючих, зокрема – для дітей та підлітків. Знайомство із місцевим побутом, звичаями, традиціями. Запрошення до участі у фестивалі громадські організації волонтерського та екологічного спрямування, фахівців з історії, культури та екології, представників влади, місцевого самоврядування, бізнесу – з метою їх участі в «круглому столі» щодо стану, перспектив і реальних проектів розвитку культури та екології в регіоні. Інформування учасників, гостей фестивалю та місцевих жителів про історичну спадщину, культурні надбання, екологічні проблеми регіону (зі сцени, в буклетах-програмках). Застосування рекламно-інформаційних ресурсів (друковані ЗМІ, теле- та радіокомпанії, інтернет-портали та інші) для висвітлення завдань проекту. Проведення акції з прибирання сміття силами та коштом організаторів фестивалю із залученням волонтерів та громадських організацій. Висвітлення і обговорення проблемних питань з екології, культурі та галузі зеленого туризму на круглому столі під час фестивалю. Проведення екскурсій історичними місцями до пам`яток архітектури та містобудування в с. Печера та Сокілець (за участю істориків, місцевих старожилів та працівників Краєзнавчого музею). Заборона на продаж алкогольних та тютюнових виробів, їх вживання на території фестивалю. Проведення патріотичних спортивних змагань для популяризації здорового способу життя, особливо – серед молоді.
Цільова аудиторія: громадяни віком від 18 років (4000 чоловік)
Дата проведення: липень-жовтень 2013 року; 3-4 серпня 2013 року – проведення фольк-рок фестиваль.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Для вінничан – задоволення потреби в цікавому, здоровому, патріотичному, культурному, активному відпочинку на лоні природи. Для села Печера – культурний розвиток, зросте кількість туристів з Вінниці та інших регіонів, а отже – і добробут місцевого населення. В довгостроковому аспекті це також дасть результат, бо люди повертатимуться відпочивати в с. Печера, на дивовижні пагорби над бурхливим Бугом, на мальовничі та історичні місця. Покращення екологічного стану в с. Печера, вирішення проблеми збору сміття на берегах р. Південний Буг, на прилеглих до села галявинах, полях, біля джерел та в лісопосадках. Підвищення патріотичної та екологічної свідомості громадян, мешканців Вінниці та області. Відпрацювання чіткої схеми локалізації (та подальшої переробки) сміття в районі села Печера (Тульчинський р-н).
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2