«V Міжнародний козацький фестиваль «Живий вогонь»

ФОРМА
подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив
інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства Громадська організація «Крайове товариство Вінницький козацький полк ім. І. Богуна»
Назва ініціативи «V Міжнародний козацький фестиваль «Живий вогонь»
Категорія, до якої належить ініціатива Патріотичне виховання
Суть ініціативи Відродження та популяризація історичних, патріотичних, культурних традицій Українського козацтва, як світоглядної основи духовно-морального та матеріального буття українського народу.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін..) Організація безкоштовних майстер-класів з прадавніх та сучасних декоративно–прикладних мистецтв, народних промислів. Популяризація різновидів кооперації. Підтримка автентичних мистецьких гуртів й фолк-рок виконавців. Популяризація здорового способу життя через зразки духовних практик, фізичної культури, народного мистецтва, кулінарії на національних українських традиціях. Удосконалення та поширення організаційного досвіду щодо зміцнення громадських організацій та співпраці між ними, із державними органами влади та органами місцевого самоврядування.
Цільова аудиторія: молодь, дорослі (8000 чоловік)
Дата проведення: 21-23 червня 2013 року
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Моральна і часткова матеріальна підтримка митців народної творчості.Підтримка початківців, кустарних позаспілчанських представників, любителів та ентузіастів різних напрямків народної творчості. Організація ярмарки сувенірних виробів для багаточисельних учасників, гостей та відвідувачів при потужній підтримці ЗМІ надасть можливість учасникам дійства встановити творчі ділові контакти з виходом на різні форми кооперації. Створення нових осередків творчих спілок, фізкультурно-оздоровчих та спортивних секцій, реальнодіючих осередків громадських організацій, гуртків та об’єднань за інтересами при освітніх закладах, підліткових клубах. Створення обласного центру патріотичного виховання. Налагодження ділових контактів з обміну подібним досвідом з ГО Республіки Польщі, досягнення в організації патріотичної ділової гри «Сокіл» («Джура») та таборових зборів «Звичаєва Січ».
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2