Зміцнення об’єднань співвласників житла – розвиток демократії у будинках Вінницької області.

ФОРМА
подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства Вінницька міська громадська організація «Кредо».
Назва ініціативи Зміцнення об’єднань співвласників житла – розвиток демократії у будинках Вінницької області.
Категорія, до якої належить ініціатива Соціально-економічний розвиток
Суть ініціативи Інституційний розвиток незалежних громадських об’єднань; з метою розвитку діяльності ОСББ та сприянню відродженню понять «Ми» та «Господар» у свідомості членів громад у Вінницькій області.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін..) Створення сприятливих умов для активного формування і розвитку об‘єднань співвласників багатоповерхових будинків шляхом проведення навчальних семінарів серед активу об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької області та зміцнення зв’язків між представниками ОСББ різних громад Вінницького регіону. Проведення навчальних семінарів заплановано в декількох районних містах області.
Поширення досвіду створення та діяльності ОСББ м. Вінниці та інших міст України. Ознайомлення з практиками взаємовідносин об’єднань з державними органами влади та суб’єктами господарювання з метою залучення інвестицій в ремонт будинків та впровадження енергозберігаючих заходів. Розповсюдження серед учасників семінару та серед міських рад районних центрів області методичних посібників з питань створення та діяльності ОСББ. Розробка проектів нормативно-правових актів органів влади, що сприятимуть та стимулюватимуть розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у містах та селищах Вінницької області.
Цільова аудиторія: власники квартир багатоповерхових будинків та керівники їх об’єднань. Управителі будинків. Органи місцевого самоврядування , працівники житлово-господарського сектору. ЗМІ місцевого та обласного рівнів.
Дата початку, завершення реалізації проекту: жовтень - грудень 2013 року.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Створення сприятливих умов для ефективного формування і розвитку об’єднань співвласників багатоповерхових будинків шляхом проведення навчальних семінарів серед активу ОСББ, зміцнення зв’язків між представниками об’єднань різних громад Вінницького регіону.
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2