«Відкрий для себе Вінниччину»

ФОРМА
подання пропозицій до банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області

Назва інституту громадянського суспільства Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія»
Назва ініціативи «Відкрий для себе Вінниччину»
Категорія, до якої належить ініціатива Патріотичне виховання
Суть ініціативи Підвищення обізнаності щодо історичних та культурних надбань Вінниччини шляхом залучення підлітків, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями, до спільної пошукової творчої роботи.
Коротка інформація щодо реалізованих/запланованих заходів в рамках виконання ініціативи (із зазначенням дати (орієнтовної дати), категорій учасників та ін..) Відпрацювання механізмів взаємодії між дітьми та молоддю з обмеженими фізичними можливостями, їх ровесниками, батьками та педагогічними працівниками шляхом проведення інформаційних зустрічей конкурсу малюнків, спільної пошукової роботи, що сприятиме налагодженню активної взаємодії, позитивному сприйняттю ідей інклюзії. Проведення конкурсу малюнків, експедицій та вікторин, зняття інформаційних відеосюжетів щодо історичної та культурної спадщини Вінниччини за ідеєю юних патріотів, в тому числі і юнаків та дівчат на візках. Вони спільно з ровесниками досліджуватимуть Вінниччину, визначатимуть переможців вікторин й творитимуть матеріал для настільної гри–карти «Відкрий для себе Вінниччину». Проведення інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності історичних та культурних надбань Вінниччини та популяризації патріотизму до рідної землі. Висвітлення відповідних заходів програми в Інтернеті, у регіональних та всеукраїнських ЗМІ, через прес-конференції та безпосередню участь журналістів у запланованих заходах.
Цільова аудиторія: Підлітки в тому числі й з обмеженими фізичними можливостями, працівники закладів освіти, батьки дітей з інвалідністю, громада області, представники ЗМІ.
Орієнтовна дата проведення: жовтень - грудень 2013 року.
Переваги реалізації ініціативи та результат (очікуваний результат) Залучення підлітків, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями на візках, до дослідження культурних та історичних надбань Вінниччини, запровадження тенденції до зміни стереотипних установок щодо людей з обмеженими фізичними можливостями.
В результаті проведення інформаційної кампанії відбудеться гуманізація суспільства та підвищиться патріотизм і обізнаності серед підлітків позитивне сприйняття, порозуміння між даними категоріями.
 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2