Громадська рада при облдержадміністрації обговорила зміни до обласного бюджету на 2018 рік

Вчора, 12 лютого, в залі засідань обласної державної адміністрації відбулося позачергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації з метою обговорення змін та внесення пропозицій до обласного бюджету на 2018 рік.

Вчора, 12 лютого, в залі засідань обласної державної адміністрації відбулося позачергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації з метою обговорення змін та внесення пропозицій до обласного бюджету на 2018 рік.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський назвав пріоритетні напрямки фінансування з обласного бюджету на 2018 рік по кожному структурному підрозділу облдержадміністрації, а також перерахував діючі в області соціально-економічні та культурні програми.

Члени Громадської ради при облдержадміністрації обговорили актуальні питання структури розподілених ресурсів загального та спеціального фондів бюджету.

Особливу увагу було приділено питанням щодо проведення енергозберігаючих заходів у навчальних закладах області; забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями та придбання медикаментів, встановлення медичного та іншого обладнання у закладах охорони здоров’я області; придбання автомобілів для транспортування підопічних соціальних закладів; проведення ремонтів та реконструкцій в закладах культури області; придбання спортивного інвентарю, проведення змагань, забезпечення відряджень, проживання та харчування з метою участі у змаганнях спортсменів закладів фізичної культури та спорту області.

Окремо було озвучено про фінансування у повному обсязі Регіональної програми сприяння інформаційному простору та громадянському суспільству у Вінницькій області на 2016-2018 роки, якою передбачено фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету проектів організацій громадянського суспільства Вінниччини; Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування області; Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, яка передбачає проведення в області низки національно-патріотичних заходів; Комплексної регіональної програма пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області, а також ряду інших програм.

Громадська рада при облдержадміністрації продовжує активну цілеспрямовану діяльність щодо сприяння обласній державній адміністрації у вирішенні важливих питань регіонального значення.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4