План заходів з реалізації у 2013 році програми «V Міжнародний козацький фестиваль «Живий вогонь»

ПЛАН ЗАХОДІВ
з реалізації у 2013 році програми «V Міжнародний козацький фестиваль «Живий вогонь», розробленою громадською організацією «Крайове товариство козацький полк ім. Івана Богуна»

21 – 23 червня у Вінниці на півострові Бригантина відбудеться V-й Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий Вогонь»

21 ЧЕРВНЯ (П’ЯТНИЦЯ) 2013 РОКУ


10:00 год. – Ярмарок народних майстрів:

Гончарство; ковальство; деревообробка (бондарство, різьблення, художня обробка, столярство, ложкарство, гребінництво, стельмаство); гутництво (вироби зі скла); плетіння: з кори дерева, лози, коріння; каменотесний промисел; вироби із шкіри; пошиття українських національних костюмів (чоловічих, жіночих, дитячих, автентичних та сучасних); ткацтво (килими,ковдри, розпис тканини); шевство; вишивання (низь, гладь, хрестик, бісер тощо); в`язання, плетіння гачком; писанкарство; малюнок на склі; художній, петриківський розпис (розмальовка дерева, скла, глини); бісероплетіння; виготовлення біжутерії: народної, класичної; виготовлення музичних інструментів (бандура, сопілка, окарина, свищики тощо); вироби з тіста, круп; витинанки; народні іграшки; виготовлення свічок (народні, класичні, декоративні) та інші.

З 12:00 год. :

І. ПРАЦЮЮТЬ ГАЛЯВИНИ:

· Кобзарська: виконання різножанрових пісень (думи, історичні, артівливі, побутові та авторські пісні) відомими кобзарями, бандуристами та бардами з різних міст України;
· Дитяча галявина: дитячий фольклор: колисанка як невід’ємна частина духовного розвитку дитини (конкурс на кращу колисанку), спів, хороводи, танці, родинні ігри; гра на етноінструментах; творчий конкурс на кращий малюнок «Фестиваль моїми очима»; народні вироби своїми руками (з глини, тіста, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок); народні дитячі розваги: козацькі змагання для хлопчиків, човен-гойдалка, катання на конях; казки відомих казкарів тощо;
· Козацька: бойовий, спортивно-оздоровчий, фольклорно-мистецький напрям; боротьба, змагання «лава на лаву», випробування чоловічої сили: двотан, однотан, техніка самозахисту, бій навкулачки, фехтування, елементи акробатики, стрільба із лука, арбалету, постріли з козацької гармати, театралізовані козацькі шоу, кінний театр;
· Галявина художнього мистецтва: малювання портретів, пейзажів (олівцем, фарбами, олією, вугіллям), зустрічі з відомими художниками та виставка їх робіт, майстер-класи по малюванню, конкурс на кращий малюнок фестивальної тематики;
· Галявина громадських організацій: зустрічі керівників громадських організацій та їх активістів, обмін досвідом, пропаганда здорового способу життя, лекції, дискусії, консультації, виставка-продаж літератури тощо;
· Молодіжна галявина «Вулиця»: відродження духовних, культурних традицій у спілкуванні молоді, вихованні моральних родинних цінностей у побуті та дозвіллі;
· Галявина краси: етнозачіски, макіяж, розмальовка арт-візажем тощо;
· Краєзнавча: трипільська культура, інформація про кургани, замки, козацька реконструкція зброї, одягу, архітектура Вінниччини, історичні довідки про відомих земляків, старовинні етнічні інструменти, лекції, оповідки, цікаві конкурси, вікторини;
· Літературна галявина: зустрічі з відомими письменниками, виставка-продаж літератури, читання віршів, прози, тощо;
· Етнографічна: цікаві зустрічі фольклористів, етнографів, лекції, тощо;
· Екологічна: спрямована на здоровий спосіб життя без цигарок та алкоголю, конкурс: «зроби територію фестивалю чистою»;
· Спортивна галявина: «Спорт для всіх» проводитиме спортивні змагання та арм-спорт!

А також:
· Стрільби із середньовічних луків;
· Кінні прогулянки;
· Козацькі показові виступи;
· Реконструкторські бої;
· Частування традиційними українськими стравами,
· Купальський квест;
· Відтворення старовинного обряду «Толока»;
· Народні етноатракціони;
· Призи, нагородження,
· Етно-диско;
· Альпін-парк, катамарани.

ІІ. МАЙСТЕР-КЛАСИ:


АВТЕНТИЧНОГО НАРОДНОГО СПІВУ:


· Хатній спів;
· Польовий спів;
· Вивчення регіональних народних пісень;
· Вивчення обрядових українських пісень;

НАРОДНИХ ТАНЦІВ:


· Побутових;
· Обрядових;
· Сюжетних;
· Танців різних регіонів України.

ГРИ НА НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТАХ:


· Бандура;
· Сопілка;
· Окарина;
· Кобза;
· Дримба;
· Шумові та ударні інструменти;


НАРОДНИХ РЕМЕСЛ ТА ПРОМИСЛІВ:


Гончарства: початкові навички оволодіння гончарним кругом, практичні заняття, виготовлення власного виробу із глини;

· Ковальства;
· Вишивання;
· Лозоплетіння;
· Витинанки;
· Ткацтва;
· Сучасного методу «валяння»;
· Тіста, круп;
· Петриківський розпис;
· Малюнок на склі, та багато інших

МАЙСТЕР-КЛАСИ З ДУХОВНИХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ПРАКТИК


З 13:00 год. КОНКУРСИ:

Малюнок на тему: «Краса українського літа» (дитяча галявина); плетіння вінків (молодіжна галявина); найкращий етноодяг у номінації: старовинний, сучасний (дитячий, чоловічий, жіночий); визначення найкращої української пари (молодіжна галявина); на кращу козацьку, українську пісню (кобзарська галявина); на кращу розказану казку, оповідку чи легенду (історична галявина); обрання найкращої української дівочої моделі: «Купалочка» (молодіжна галявина); екологічний конкурс: «Зроби територію фестивалю чистою», силові конкурси (козацька галявина).

КОНКУРС ФОТОТОГРАФІЙ, КОНКУРС МАЛЮНКУ (при попередній реєстрації)


В РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ ДІЮТЬ:


· Фестиваль розвитку особистості: «Живи»;
· Фестиваль молодіжної збірки за старовинними звичаями: «Вулиця»
· Нові проекти: «Мить креативу», «Скарби українського фольклору».
· Фестиваль громадських організацій;
· Історичний, екологічний, краєзнавчий фестивалі;

22 ЧЕРВНЯ (СУБОТА) 2013 РОКУ


Денна сцена:

12:00 Аматорський народний вокальний квінтет «Мальви і чорнобривці» м.Вінниця, керівник Луцишин Леонід

12:20 Ляховченко Оленка українська пісня с. Селище

12:25 Олійник Інесса українська пісня с. Селище

12:30 Бортновська Тетьяна українська пісня с. Селище

12:35 Борух Ольга українська пісня с. Селище

12:40 Солістка Катя народна пісня с. Уяринці

12:45 Тріо «Сузір`я» Тиврівський районний будинок культури.

13:00 Народний ансамбль с. Гриженці

13:15 Демчик Ніка українська пісня м. Вінниця

13:20 Паламарчук Оксана І курс

13:30 Гребенікова Аліна студентка ІІ курсу муз.мистецтво та режисура інституту педагогіки та муз. мистецтв Вінницького держ. викладач Черкашина Олеся Валентинівна

13:40 Ансамбль «Росинка» Дашівська козацька школа Іллінецького району.

14:00 Народний аматорський хор «Джерело» м. Гнівань

14:40 Студія танцю «Шахіна» «Дорога квітів» м. Вінниця

14:45 Зоряна українські пісні м. Гнівань

14:50 Тріо «Чарівниця» м. Вінниця

15:00 Офіційне відкриття фестивалю. Слово Отамана Воловодюку В. Передача Живого Вогню.

Народний оркестр с. Стадниця.

15:30 Хоровий аматорський коллектив «Осінні барви», м. Вінниця, керівник Луцишин Леонід, Микола Йохна.

16:00 Баяніст: Лікаренко Василь Степанович м. Жмеренка

16:10 Гурт «Етнік-терен» м. Радомишль Житомир

16:30 Етно-гурт «Штандари» м. Вінниця

17:00 гурт «Вітер снів» м. Київ

17:20 Козацький гурт «Veritas»

17:40 Школа козацького гарту ім. Д. Нечая м. Гнівань, м. Тиврів

18:00 Школа Бойового гопака м. Вінниця

18:10 Школа «Спас» м. Запоріжжя

18:30 Гурт «Ясон» м. Вінниця

19:00 Гурт «Друже музико» м. Одеса

19:40 Фольклорний ансамбль «Брикса» с. Бохоники

20:00 Купальські хороводи +Мокоша

20:40 саундчек Рокаш

21:00 Білоруський етно-гурт «Rokash»

21:30 Видобування Живого Вогню

21:40 Запалення та скочування коліс;

21:50 Вогняне шоу: «Полум`я віків»

22:00-23:00 Фільм «Твереза Україна»

23:00 Вечірня ватра.

 


ВІННИЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРАКТИК «ЖИВИ!»
презентує майстер-класи:


12:00-13:00 – Практика самозахисту та психологія здоров’я.
Тренер: В’ячеслав Бабаєв

13:00-14:00 – Хатха-йога: внутрішній баланс та здоров’я тіла.
Тренер: Ірина Школьник

14:00-15:00 – Перлини мудрості.
Тренер: Юлія Загуменна

15:00-16:00 – Проблеми формування духовник характеристик дітей у сучасному суспільстві.
Тренер: Наталя Масенко

 

23 ЧЕРВНЯ (НЕДІЛЯ) 2013 РОКУ


12:00 Живосил Лютий кобзар

12:20 Чоловічий фольклорний ансамбль

12:35 фольклорний ансамбль с. Тростянець

12:45 Олексій Заєць та фольк., ансамбль Київська обл.

14:00 Юрій Мельничук: показ етномоди Подільського університету культури

14:20 Фольклорний гурт «Ладозвін» м. Літин

14:40 «Весела полька» ансамбль «Намисто» с. Селище

14:45 Наталія народний спів

14:50 Леся Сінчук

14:45 Охапкіна ОЛЬга і подруга: дует укр. народних пісень;

14:50 народний сімейний гурт «Бурти» м. Гнівань.

15:15 «Мокоша» м. Вінниця

15:30 Народний хор м. Жмеренка

16:10 Фінал народних хорів.

16:15 Михайло Коваль кобзар

16:30 Всесвітньо відомий бард Віктор Пашник

16:50 «Шопопало-бенд» м. Вінниця

17:20 «Друге сонце» м. Київ

18:00 Соліст гурт «Тінь Сонця» Сергій Василюк м. Київ

18:15 Студія танцю «Шахіна» «Амазонка» м. Вінниця

18:20 «НЕ лізь, БО вб`є» м. Вінниця+ козаки

19:00 «ТаРута» м. Київ

20:00 Змагання: «лава на лаву», козацькі виступи, середньовічні бої;

21:00 «Мандри» м. Київ

21:50 Вогняне шоу: «Полум`я віків»

святковий салют

22:00 Вечірня ватра

23:00 Кінострічка

 


ВІННИЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРАКТИК «ЖИВИ!»

презентує майстер-класи:


12:00-13:00 – «Моя родина» - пісочна терапія.
Тренер: Ольга Кирнична

13:00-14:00 – «Моя щаслива зірка».
Центр "Inside"

14:00-15:00 – Стародавня ведична філософія.
Тренер: Юлія Загуменна

15:00-16:00 – З любов’ю до України – місцями сили рідної Землі.
Тренер: Наталя Демчук

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2