ПЛАН ЗАХОДІВ
з реалізації у 2013 році культурно-суспільного проекту «Галявина творчості» розробленого громадською організацією
«Рада національних товариств»


14 червня 2013 року

(територія ККЗ «Райдуга»)

ДЕНЬ ПІСЕНЬ СЛОВ’ЯНСЬКИХ НАРОДІВ

17.00 год. – проходитиме концертно-розважальна програма «Пісні слов’янських народів» у виконанні білоруського ансамблю «Купалинка», Вінницький регіональний центр культури та мистецтва циганського народу «Девлеса, ромале!» («З богом, цигани!») керівники: Санченко Андрій Вікторович і Наталія Олександрівна, композитора Юрія Воронюка і маленьких вінничан Зарини Холматової, Анастасії Гаркуши, Максима Гуменюка.

З 18.00до 19.00 год. – майстер-класи з квілінгу, боді-арту та ліпки.
По закінченню майстер-класів учасники роботи, яких будуть визнані найкращими, отримуватимуть призи.
Також буде представлена книжково-ілюстративні експозиції про культурну спадщину слов’янських народів.
 

ПЛАН ЗАХОДІВ
з реалізації у 2013 році культурно-суспільного проекту «Галявина творчості» розробленого громадською організацією
«Рада національних товариств»

21 червня 2013 року


ДЕНЬ МУЗИКИ У ФРАНЦІЇ
З 1700 год. по 1900 год. майданчик біля ККЗ «Райдуга» перетвориться на галявину здійснення мрій з французьким відтінком абсолютно всіх жанрів, від класичної до найсучасніших її течій. Так як, саме 21 червня святкується День музики у Франції. Тож жителі міста матимуть змогу поринути в атмосферу самовираження, натхнення та позитивних емоцій.
В програмі:
- бібліотека чарівника;
- карта скарбів;
- дерево бажань;
- виготовлення різноманітних магнітів успіху.
В кожного вінничанина є унікальна можливість приєднатися до виготовлення плакату «Долоньки творчості», який в подальшому буде розміщений в комунальному підприємстві Кінотеатр «Родина». А кожен активний учасник обов’язково отримає подарунок.

 

22 серпня 2013 року о 19.00 годині на площі Театральній відбудеться церемонія відкриття VII Міжнародного ВІННИЦіАнського фестивалю комедійного та пародійного кіно.
У рамках заходу: презентація кращих цьогорічних та минулорічних короткометражних гумористичних фільмів, виступи творчих колективів.
Молоді талановиті кінематографісти матимуть можливість проявити себе, представивши на конкурс свої роботи.

З 25 серпня 2013 року розпочинається показ фестивальних роликів у кінотеатрі ім. М. Коцюбинського та телевізійних каналах ВДТ-6 та ВІТА. Також будуть виставлені фільми на сайті http://vinnician.org/. Процедура голосування відбуватиметься «по-оскарівському» типу – голосують академіки, які знаходяться у різних куточках світу та віртуально оцінюють роботи на зазначеному сайті.

8 вересня 2013 року о 18.30 годині на майдані Незалежності відбудеться церемонія нагородження фестивалю.
Переможці у кожній номінації отримують статуетки у вигляді бронзового із позолотою слона із крильцями, який «вилітає» із кінострічки.

Участь у заході приймають представники із України, Росії, Білорусі, Ізраїлю, Німеччини, Австралії, Литви, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Чехії, Америки, Великобританії, Іспанії та США.

Гості фестивалю: український журналіст Анатолій Борсюк, головний режисер театру КВН ДГУ Євген Чепурняк, російський актор і постановник трюків Сергій Бадюк, російські актори: Василь Ліванов, Гоша Куценко, автори та актори телепрограми «Большая разница», серіалу «Деревня дураков», легенда жанру анімації Давид Черкаський та інші.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6