День миру

Керівництвом громадської організації Вінницька правова ініціатива спільно з керівництвом Державної пенітенціарної служби Вінниччини організовані просвітницькі заходи з відзначення в виправних закладах області Міжнародного дня Миру який відзначається 21 вересня поточного року.

У Вінницькій виправній колонії №86 зібралися представники громадських організацій Танасков Сергій, Мрясова Ельвіра, релігійних організацій Бондар Анатолій, викладачі загальноосвітнього закладу при установі Каптола Тамара, небайдужі громадяни Нижник-Оскольський Станіслав, а також бійці добровільного батальйону «Вінниця» при УМВС України у Вінницькій області Гурняк Руслан, брати Денис та Максим Загоруй, які днями повернулися з зони АТО.


Питання Миру та припинення збройних конфліктів в світі найактуальніше постає в сьогоднішній Україні. Донесення загальнолюдських цінностей до усіх громадян нашого суспільства, в тому числі і до засуджених, виховання у них поваги до оточуючих та загально прийнятих норм законів, являється пріоритетом в діяльності нашої громадської організації. Тому, дуже приємно спостерігати, що в Україні постійно збільшується кількість небайдужих громадян, які переймаються питаннями захисту миру та прагнуть донести свої погляди до як найбільшого кола співвітчизників в тому числі і тих, хто змушений відбувати покарання в місцях позбавлення волі.


Обговорення політичної ситуації в Україні, наголос на припиненні збройного конфлікту на сході України викликали справжні вихор емоцій у засуджених після виступів бійців добровільного батальйону «Вінниця», які поділилися пережитим у справжній війні за єдність і незалежність нашої Держави.


Приємно , що увага до подій на сході нашої держави по справжньому об’єднала засуджених , адміністрацію та гостей, це підтверджує, Україна – єдина та неподільна.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6