Голова обласної державної адміністрації Сергій БОРЗОВ привітав військовослужбовців військової частини 3008 Національної гвардії України з Днем її створення

       Сьогодні 01 липня військова частина 3008 Національної гвардії України  відзначає свій 29-й День народження. З нагоди дня створення частини 30 червня відбулись урочисті заходи, в яких взяв участь Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації Сергій Вовченко, керівництво міста, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, духовенство та громадськість.

       Гвардійці військової частини 3008 мають славну бойову історію. Завдяки високій майстерності та професіоналізму вони стали одними з кращих серед формувань Національної гвардії України.  

      Військовослужбовці частини вже більше 7 років боронять східні рубежі країни від ворога. Всього військовою частиною здійснено 18 ротацій в район АТО/ ООС, 1455 військовослужбовців отримали статус учасника бойових дій, 75 військовослужбовці нагороджені державними нагородами. На жаль не обійшлося і без втрат. Частина втратила шістьох своїх героїв, ще двоє безвісти зниклі. Їхні імена навічно занесені до списків особового складу військової частини 3008, де вони проходили службу, на їхню честь названі вулиці, відкриті дошки та меморіали.

 

     «Військовослужбовці частини з честю та   гідністю виконують свій військовий та конституційний обов’язок, проявляючи при цьому неабиякий героїзм та самопожертвування. Пишаюся кожним гвардійцем. Дякую за службу, за якісне виконання службових обов'язків. Вітаю весь особовий склад, ветеранів з 29 - річницею створення військової частини 3008» - з такими вітальним словами звернувся командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

    

        Вітаючи військовослужбовців з 29-ю річницею створення військової частини  Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов побажав командиру частини та усьому особовому складу міцного здоров’я та миру. Кращим військовослужбовцям були вручені Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

 

       Сім’ям загиблих військовослужбовців була вручена грошова винагорода.  Їх прізвища були названі поіменно. Пам'ять про тих, хто поліг на полі бою та під час виконання службових обов’язків учасники заходів вшанували хвилиною мовчання. Вічна пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях, адже вони віддали за мир та спокій в Україні найцінніше – своє життя.   

 

    Сердечно вітаємо у цей день усіх військовослужбовців військової частини 3008 та їх родини зі святом від усіх мешканців Вінниччини.  Бажаємо міцного здоров’я, миру та добра. Нехай кожну Вашу родину береже Господь Бог, захищає Вас від ворожої кулі під час виконання Вами бойових завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності України, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від кримінальних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua