Обласна державна адміністрація привітала з професійним святом Днем Національної гвардії України військовослужбовців військової частини 3008

26 березня в Україні відзначається професійне свято – День Національної гвардії України, свято усіх тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, в ім’я збереження її суверенітету та територіальної цілісності, миру, спокою та злагоди в Україні.

З нагоди професійного свята у військовій частині 3008 Національної гвардії України, яка дислокується у місті Вінниці, 26 березня відбулись урочистості, присвячені цьому дню.

 Від імені Голови обласної державної адміністрації Сергія БОРЗОВА  національних гвардійців привітав зі святом директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергій ВОВЧЕНКО.  В заходах також взяли участь колишній командир військової частини Петро МАХОТІН та начальник відділу Департаменту Олександр КРИВКО.

     

Десять найкращих військовослужбовці військової частини були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Учасники заходів поклали квіти до пам’ятної стели військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків. За часи незалежності України загинуло шість військовослужбовців та два пропали безвісти. 

Сім’ям загиблих військовослужбовців надано матеріальну допомогу.  

 

У своєму вітальному слові директор Департаменту Сергій ВОВЧЕНКО від імені Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, усіх мешканців Вінницької області подякував нацгвардійцям за їх ратну службу, за забезпечення ними правопорядку на Вінниччині , активну участь у заходах з територіальної оборони області, побажав їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.        

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua