Оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» – заступника начальника відділу цивільного захисту

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Департаменту з питань оборонної роботи,

цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Вінницької обласної державної адміністрації

від  26.02.2020 № 9 - К

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» – заступника начальника
відділу цивільного захисту, навчання населення та  інформаційної взаємодії Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації

 

Загальні умови

Посадові обовʼязки

1.     Надання пропоцій щодо визначення кодів та класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, надання пакетів документів до Головного управління ДСНС України у Вінницькій області для затвердження рівнів та класів надзвичайних ситуацій.

2.     Ведення обліку надзвичайних ситуацій, аналіз та узагальнення інформації про них, збір, обробка та накопичення інформації про надзвичайні ситуації та про сили і засоби, що застосовуються при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3.     Підготовка узагальненої інформації про стан природної і техногенної безпеки в області за місяць, квартал, півріччя, рік.

4.     Проведення систематизації та комплексного аналізу усіх видів інформації з питань природно-техногенної безпеки. Підготовка на основі отриманої інформації обґрунтованих рекомендацій населенню області.

5.     Участь у розробці та підтриманні на належному стані планів інформаційної взаємодії  Департаменту з  теріторільними органами центральних органів виконавчої влади, їх силами, а також суб’єктами господарювання при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, їх ліквідації та мінімізації наслідків.

6.     Висвітлення на сторінці Департаменту на веб-сайті облдержадміністрації  інформації щодо діяльності Департаменту та його підрозділів в умовах надзвичайних ситуацій та попередження надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, реагування на них, та забезпечення безпеки населення.

7.    Здійснення інформування населення щодо дотримання вимог законодавства з питань цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, заходів, які проводяться для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та іншої інформації, пов’язаної з  пропагандою знань з питань цивільного захисту.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6700 грн.,

надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами і доповненнями).

За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкова (на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1) Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за встановленою формою.

2) Резюме за встановленою формою в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах.

3) Заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

 

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

 

Інформація подається через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС: до 10 березня 2020 року включно.

Додаткові (необов’язкові документи)

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема інформацію щодо попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Місце, час і дата початку проведення оцінювання кандидатів

12 березня 2020 року о 11:00 за адресою: м. Вінниця, вул. Монастирська, 26,

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації

Прізвище, імʼя та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Івацко Алла Йосипівна, (0432) 67-11-38, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища за освітнім ступенем не нижче магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

не потребує

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Необхідні ділові якості

лідерство, прийняття ефективних рішень, комунікація та взаємодія, впровадження змін

2.

Необхідні особистісні якості

відповідальність, надійність


Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закони України: «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та іншого законодавства

 

 

 

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua