Уряд підтримав постанову МОЗ «Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині», що дає поштовх для розвитку цілому напрямку вітчизняної медицини

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

 Серед нових можливостей, зокрема, використання донорської шкіри, що спрощує лікування опіків будь-якої складності і дає набагато більші шанси на одужання пацієнтам. Крім того, знижується ризик зараження, ймовірність ускладнень з перебігом сепсису, а реабілітація стає дешевшою і менш болісною для пацієнтів.

Не менш важливий аспект постанови – це створення ринку біоімплантів в Україні. Упорядковується їх обіг, виготовлення та контроль якості. Це вкрай важливо і в аспекті соціальної реабілітації наших військових та ветеранів АТО/ООС, людей, які отримали травми в аваріях та виробництвах», – наголосив Максим Степанов.

За словами міністра, постанова має також вагомий економічний ефект, оскільки створює цілу наукоємну галузь економіки із сучасними виробництвами та робочими місцями спеціалістів високого класу. Тож українські лікарі матимуть усі умови для успішної самореалізації на батьківщині. 

Директор департаменту

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua