Галузева Програма «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини» на 2021-2025 роки» затверджена на позачерговій сесії обласної Ради

 Враховуючи стан галузі охорони здоров’я, епідемічну ситуацію щодо COVID-19 та пріоритетні напрямки розвитку профільним Департаментом опрацьовано та подано на розгляд депутатського корпусу обласної Ради проєкт обласної Програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини» на 2021-2025 роки»

Після доопрацювання та врахування усіх зауважень зацікавлених сторін на позачерговій сесії 8 скликання була затверджена депутатським корпусом обласної Ради.

Один серед пріоритетних напрямів Програми – створення Центру трансплантології в рамках пілотного проєкту на базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова та Клінічного Центру інфекційних хвороб Вінницької обласної Ради з ліжками інтенсивної терапії на базі КНП «Вінницький клінічний центр СНІДу Вінницької обласної Ради».
Окремо у Програмі передбачені заходи щодо подальшого розвитку телемедицини, системи екстреної медичної допомоги області, придбання сучасного діагностичного та медичного обладнання для закладів охорони здоровʼя, поліпшення умов праці медичних працівників та умов перебування хворих, а також матеріально-технічне оснащення закладів.
Планується також фінансово підтримувати заходи, які не фінансуються коштом Національної служби охорони здоров’я.
Окрім того, програмою передбачено виплачувати по 10 тисяч гривень медичним та іншим працівникам лікувальних установ, які захворіли на COVID-19. Також у програмі закладено 4 млн грн на закупівлю кисневої станції (газового концентратора високої потужності), яка виробляє медичний кисень з повітря.
Мета програми– ефективне функціонування системи охорони здоровʼя та надання населенню області доступної і високоякісної спеціалізованої медичної допомоги для досягнення максимально можливого рівня здоров’я жителів області, незалежно від віку, статі, соціального статусу зміцнення здоров’я мешканців краю протягом усього їх життя.
Загальний обсяг реалізації програми - 391,7 млн грн, зокрема 350,7 млн грн з обласного бюджету та з бюджетів територіальних громад–41,1 млн грн.

Директор департаменту

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua