У Вінниці розпочали тестувати новий сервіс - «e-Малятко»

Наприкінці минулого тижня мобільний адміністратор вінницького Прозорого офісу оформив перші документи в рамках загальнонаціонального проекту «є-Малятко». 

«е-Малятко» – це комплекс реєстраційних послуг для новонароджених, які до цього батьки новонароджених отримували в різних інстанціях.

Наразі проект «е-Малятко» у Вінниці тестується. Стартує він з надання за однією заявою восьми послуг:

-реєстрація народженої дитини (оформлення свідоцтва про народження);
-реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні дитини;
-визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі);
-реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
-визначення належності дитини до громадянства України;
-присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
-призначення допомоги багатодітним сім’ям.

В подальшому цей список доповнять ще дві послуги:

-внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
-оформлення посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

У Вінниці скористатись сервісом «e-Малятко» можуть лише громадяни України - мешканці Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Жінки, які народжували в пологових будинках міста, але зареєстровані в інших громадах, мають звернутись до своїх центрів надання адміністративних послуг для оформлення документів за звичайною процедурою.

Якщо матуся готова оформити документи в пологовому будинку, до неї приїде наш мобільний адміністратор і все зробить. З часом цю роботу будуть виконувати працівники пологових, які матимуть відповідні повноваження. Часто буває, що після пологів батькам не до оформлення документів, і вони планують зайнятись цими справами дещо пізніше.

Тоді протягом трьох місяців від народження дитини вони можуть прийти до Прозорого офісу, і вже у нас написати заяву для отримання комплексної послуги «e-Малятко». За результатами послуги вони також мають прийти до центру адмінпослуг», – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Нині комплексну послугу при народженні дитини «e-Малятко» можна отримати у центральному відділенні Прозорого офісу на вул. Соборній, 59. Незабаром вона буде доступна у всіх відділеннях ЦНАПу, РАЦСі та усіх пологових будинках Вінниці.

Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс" Вінницької міської ради

\

Директор департаменту

ГРАБОВИЧ Людмила Олексіївна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua