Очільниця обласного департаменту охорони здоров`я взяла участь у нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації

Під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулась перша у 2020 році апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області. Про це йде мова на сайті ОДА.

-Сподіваюсь,що 2020-й рік буде не менш успішним та результативним для області,ніж попередній. Проте можу спрогнозувати,що він точно буде не з найлегших: нас очікує багато трансформацій як на державному, так і на обласному рівні. Це і подальше впровадження основних реформ, зокрема, завершення реформи децентралізації та пов’язані з цим зміни в адміністративно-територіальному устрої країни. Реформування торкнеться  бюджетної сфери, а також медичної та освітньої галузей,- зазначив Владислав Скальський.

Участь у нараді взяла директорка департаменту охорони здоров`я Людмила Грабович. Вона поінформувала присутніх про стан медичної галузі.  Очільниця  зазначила, що свята в області пройшли спокійно: 

-Для екстренки це були найспокійніші Новий  рік та Різдво за останні роки. Епідемічна ситуація в області на даний час на 27% нижча порогового рівня по захворюваності на грип та ГРВІ. Проте зафіксовано  по області 5 випадків грипу А , який  дає тяжкі ускладнення. Посадовець запевнила, що противірусні препарати в медичних закладах є в наявності.

Фото: сайт ОДА

Директор департаменту

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua