Медичні заклади області працюють над збереженням конкурентної спроможності

В рамках щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій в області триває перевірка роботи медичних закладів. Проводить співбесіди з очільниками установ обласний Департамент охорони здоров'я.

Нині про свою діяльність звітувало керівництво Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Тульчинскього дитячого ортопедичного санаторію, обласного дитячого крадіоревмасанаторію та Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Керівники закладів звітували про свої досягнення протягом минулого року та ділилися перспективами на наступний.

Так, за словами головного лікаря Центру екстреної допомоги та медицини катастроф Анатолія Пірникози, у планах «екстренки» завершити реконструкцію відділень у Ямполі та Гайсині, придбати новий автомобіль екстреної допомоги з відповідним обладнанням, а також оснастити службу радіозв'язком. Це допоможе отримувати інформацію там, де немає Інтернету.

Автономізувати заклад та облаштувати новий зал ЛФК планують у Тульчинському дитячому ортопедичному санаторії. Це дозволить зберегти конкурентну спроможність закладу під час реформування галузі.

 

На нове приміщення очікує Центр медико-соціальної експертизи. Сюди також планується придбати нове обладнання для обстежень пацієнтів.

Дитячий кардіоревмасанаторій незабаром поповниться велотренажерами. За словами головного лікаря Лариси Мовчан, протягом року у закладі планується широка профілактична кампанія, спрямована на дотримання засад здорового способу життя, харчування та боротьбу із серцево-судинними хворобами.

Підбиваючи підсумки засідання, заступник директора ДОЗ Надія Марусяк наголосила, що перевірені лікарні надають належну допомогу хворим. У медичних закладах відбувається закупівля нового обладнання та виконуються ремонтні роботи у відділеннях. Лікарні майже повністю забезпечені комп’ютерами та Інтернет-зв’язком.