Вінницькі медики взяли участь у Міжнародному конгресі Європейської асоціації кардіологів

Нещодавно у  Мюнхені (Німеччина) відбувся Міжнародний конгрес Європейської асоціації кардіологів (ESC). Це одна з найбільш значущих науково-практичних подій в світі кардіології. В роботі 587 симпозіумів і сесій взяли участь лідери світової кардіології, вчені та клініцисти  зі всього світу. Зібрання відвідали 32 тисячі делегатів із 156 країн світу.

Серед  представників української медичної еліти був професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини ВНМУ ім.М.І.Пирогова  Вадим Жебель.

Доповідаючи про результати симпозіуму науковець Вінницького вишу     зазначив, що участь у заході такого рівня була необхідна та своєчасна, оскільки на конгресі були представлені п’ять оновлених рекомендацій, які  стосуються артеріальної гіпертензії, діагностики та лікування синкопальних станів, ведення серцево-судинних захворювань у вагітних, реваскуляризації міокарда. Що нового в рекомендаціях по артеріальній гіпертензії в 2018 році? Відбулися зміни по багатьом ключовим позиціям: постановки діагнозу, ініціації лікування, цільових рівнів артеріального тиску. Тепер діагностика артеріальної гіпертензії    базується на повторних офісних вимірюваннях артеріального тиску, амбулаторному моніторуванню та/або домашньому самомоніторуванню артеріального тиску.

 На допомогу медичним працівникам первинної ланки  для використання в практичній діяльності професор зібрав всі новинки у вигляді 14 слайдів.    Більш детальну інформацію про конгрес можна знайти  за посиланням:    https://cardiograf.com/news/kongress-evropejskogo-obshchestva-kardiologov-esc-2018.html