Склад архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

облдержадміністрації

від 29 грудня 2017 року № 946

(у редакції розпорядження голови

облдержадміністрації

від 19 лютого 2019 року № 134

та змінами, внесеними розпорядженнями

голови облдержадміністрації

від 02 квітня 2019 року № 265

та від 20 червня 2019 року № 463)

 

С К Л А Д

архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації

 

 ГУЖВА

Леонід Павлович

заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації – начальник управління містобудування та архітектури - головний архітектор області, голова Ради 

ПАРХОМЕНКО

Ірина Миколаївна

начальник відділу містобудування управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, заступник голови Ради 

САЛІЙ

Катерина Сергіївна 

 

 

 

головний спеціаліст відділу містобудуванняуправління містобудування та архітектуриДепартаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, секретар Ради

БЕЗПРОЗВАННИЙ

Микола Михайлович

архітектор, член Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 

ВАКУЛА

Юрій Іванович

головний архітектор проекту товариства з обмеженою відповідальності “Промислово-інвестиційна компанія “Поділлябудінвест”,

м. Вінниця (за згодою) 

ВОЙТЮК

Микола Васильович

головний архітектор проекту науково-виробничого приватного підприємства “АНКОР”, м. Вінниця, член Національної спілки архітекторів України (за згодою) 

ГОРОБЕЦЬ

Роман Іванович

начальник відділу ремонту і експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

(за згодою) 

ДЖАБРАІЛОВ

Руслан Олександрович

заступник начальника управління регіонального розвитку та інвестицій – начальник відділу залучення, супроводу та моніторингу інвестиційних проектів Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 

Калєтнік

Сергій Вікторович

начальник відділу з ремонту, експлуатаційного утримання доріг і штучних споруд, організації безпеки дорожнього руху державного підприємства “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області” 

КОЗАК

Ольга Іванівна

начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру

у Вінницькій області (за згодою) 

КОТОЩУК

Наталія Олександрівна

директор Вінницької філії науково-дослідного інституту “НДІпроектреконструкція”, член Національної спілки архітекторів України

(за згодою)

ЛИТВИНОВ

Анатолій Іванович

доцент кафедри будівництва, міського господарства і архітектури Вінницького національного технічного університету, кандидат архітектури (за згодою)

Ломачевський

Володимир Степанович

архітектор, член Національної спілки архітекторів України (за згодою)

МІЩЕНКО

Андрій Володимирович

начальник відділу нормативно-технічної роботи, контролю за особливо важливими об’єктами  центру забезпечення діяльністю Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області

(за згодою)

Огороднік

Андрій Якович

головний інженер проекту науково-виробничого приватного підприємства “АНКОР”, м. Вінниця (за згодою)

ПАВЛЮК

Лідія Степанівна

заступник директора Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області - начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури (за згодою)

ПЛЯСОВИЦЯ

Юрій Олексійович

заслужений архітектор України, член Національної спілки архітекторів України

(за згодою)

ПОТАПЕНКО

Валерій Михайлович

головний архітектор проектутовариства

з обмеженою відповідальністю “Науково-виробнича компанія “Світязь”, м. Вінниця

член Національної спілки архітекторів України (за згодою)

ПОТУПЧИК

Михайло Валентинович

завідувач сектором охорони культурної спадщини управління культури і мистецтв облдержадміністрації

РЕКУТА

Олександр Сергійович

заслужений архітектор України,

член Національної спілки архітекторів України

(за згодою)

РУДИЙ

Володимир Степанович

начальник відділу містобудування та архітектури Вінницької райдержадміністрації – головний архітектор району

САВЧУК

Олена Іванівна

начальник відділу містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування

та архітектури облдержадміністрації

Самойленко

Юрій Сергійович  

начальник відділу просторового розвитку Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради (за згодою)

Самусь

Анатолій Петрович

начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (за згодою)

СЕМЕНЧУК

Олександр Миколайович

головний фахівець відділу інженерно-технічних заходів, оповіщення, радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту управління організації заходів цивільного захисту Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області, майор служби цивільного захисту

(за згодою)

Совінський

Євгеній Васильович 

заступник директора Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради,

в. о. головного архітектора міста (за згодою)

ТАНАСІЙЧУК

Олександр Михайлович

головний архітектор приватного підприємства “Творча архітектурна майстерня “Преслава-проект”, член Національної спілки архітекторів України (за згодою).