Про результати засідання архітектурно-містобудівної ради

16 лютого 2018 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації: 

  • генерального плану села Юрківці Могилів-Подільського району, розробник – ДП “Поділлягеодезкартографія”, м. Вінниця; 
  • плану зонування села Юрківці Могилів-Подільського району, розробник – ФОП Редчик І. В., м. Вінниця; 
  • детального плану території земельної ділянки, кадастровий номер 0523484200:02:001:0146, що знаходиться на території Плисківської сільської ради (за межами населеного пункту с. Плисків, Погребищенського району) для будівництва об’єкта альтернативної електрогенерації (сонячна електростанція), розробник – ТОВ “Науково-виробнича фірма “Грант ЛТД”, м. Київ; 
  • детального плану території для розміщення, будівництва та експлуатації будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництва електростанції з використанням сонячної енергії) на території Ставківської сільської ради Піщанського району Вінницької області за межами населеного пункту, розробник – ТДВ “НВК “Світязь”, м. Вінниця.

 

Всі вищеперераховані проекти, рекомендовані Радою до доопрацювання та затвердження із врахуванням зауважень рецензії, наданих відповідно до вимог чинного законодавства висновків органів державної влади, результатів громадського обговорення та рекомендацій членів Ради.