До відома будівельних організацій!

14 липня 2017 року під головуванням Першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації А.П. Гижка відбулась розширена робоча нарада у форматі “Круглого столу” на тему: “Впровадження Комплексної регіональної програми пільгового дотермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018 – 2022 роки”.

         Інформуємо про можливість акредитації об’єктів житлового будівництва для їх подальшої участі у державних та місцевих житлових програмах, у тому числі і за рахунок власних коштів (статутного капіталу) Держмолодьжитла.

         Перелік документів розміщений на офіційному веб-сайті за адресою: http://www.molod-kredit.gov.ua/ в розділі “Забудовникам”.

         За більш детальною та додатковою інформацією можна звертатися до Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7, кім. 721 (відділ з надання кредитів – з 9:00 до 18:00 год. з понеділка по четвер, п’ятниця з 9:00 до 16:45год., обідня перерва з 13:00 до 13:45 год.0, контактні особи: Сторожук Олексій Степанович – заступник директора та Янчук Олександр Володимирович – начальник відділу з надання кредитів.