Один з найдовших довгобудів - новий корпус Михайлівської загальноосвітньої школи I-III ст. Гайсинського району відкрито!

Село Михайлівка, розташоване в Гайсинського району Вінницької області - одне із перспективних і потужних сіл району, яке засноване у 1817 році, має власну сільську раду і є адміністративним центром Михайлівської громади. Населення села складає 1460 чоловік. У селі є середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. та дошкільний навчальний заклад  «Колосок».

Діюча школа в с.Михайлівка Гайсинського району була розташована у 5-ти пристосованих приміщеннях, які не відповідали санітарно-гігієнічним вимогам та не підлягали відновленню, а побудовані були ще у 1913, 1956 та 1989 роках. В старій школі відсутній спортзал.

Це обумовило необхідність будівництва нового сучасного корпусу Михайлівської школи І-ІІІ ступенів на 144 учнівських місця, спорудження якого розпочато ще у 90-ті роки за рахунок коштів місцевого сільгоспформування.

Тривалий час в зв’язку з відсутністю коштів будівництво було призупинене. В 2004 році була розроблена нова документація.

В 2012 році замовником визначено Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації та відновлено будівництво за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів.

Через недостатність фінансування будівництво часто призупинялось, Перші вагомі зрушення сталися 2016 року. Завдячуючи коштам з державного фонду регіонального розвитку будівництво велось швидкими темпами та  завершено у серпні поточного року.

 Нова школа відповідає усім вимогам та стандартам, оснащена сучасними шкільними меблями, має чудову спортивну залу.  В ній створено максимально комфортні умови для проведення навчального процесу.

Новий сучасний  освітній заклад вже беззаперечно став окрасою Михайлівки.

Довідково:

На виконання робіт з початку будівництва школи витрачено 18957,9 тис. грн., в тому числі:

  • 16131,0 тис. грн. – коштів державного бюджету;
  • 2826,9 тис. грн. – місцевого бюджету.

 Такою була стара школа:

 

 

 

 

 

 

Школа після реконструкції: