До дня знань відбулося урочисте відкриття Сосонської школи

Цьогоріч до дня знань відбулося урочисте відкриття Сосонської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

На урочисту лінійку з нагоди нового навчального року до місцевих школярів завітали: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, митрополит Вінницький і Барський Симеон, народний депутат України Олексій Порошенко та голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко.  У заході також взяли участь працівники апарату Вінницької РДА та керівники структурних підрозділів, сільський голова с. Сосонка Микола Демченко, депутати районної та сільської рад,  а також керівники підприємств та установ, організацій району та області.

Роботи по реконструкції існуючого аварійного приміщення школи було розпочато відділом освіти Вінницької  райдержадміністрації у 2007 році.

В зв’язку з аварійним станом  будівлі проектом передбачався повний демонтаж конструкцій за винятком фундаментів та стін спортивної зали з наступним проведенням будівництва приміщення школи в межах існуючої забудови, влаштуванням зовнішніх інженерних мереж та споруд.

Потягом 2009-2011 років кошти на проведення робіт по школі в с.Сосонка не виділялись.

Станом на 01.01.18 року з початку будівництва на об’єкті виконано робіт на загальну суму 40 мільйонів 376 тисяч гривень,  і на сьогоднішній день у школі виконано усі будівельні роботи. Завершується забезпечення меблями та обладнанням, проведення благоустрою території. У середній загальноосвітній школі I-III ступенів в с.Сосонка Вінницького району після реконструкції можуть навчатися близько 400 учнів.