Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники будівельної галузі!

 Прийміть найтепліші і найсердечніші вітання з нагоди Дня будівельника!

Свята бувають різні, але свято, яке піднімає на вищий щабель значення професії – важливе для кожного, хто обрав професію будівничого. Таку нелегку, але вкрай потрібну людям. Бо хто не будує, той і не живе...

Але Ви - будуєте, і будуєте багато для процвітання та добробуту нашої Вінниччини.

Про це свідчать такі цифри.

За 6 місяців цього року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування виконано будівельних робіт на  суму 1508,5 млн.грн. За обсягом виконаних робіт  область посіла 8 місце серед областей  України.

Індекс будівельних робіт за січень-червень становив 103,9% до відповідного періоду 2017 року. За цим показником область займає 9 місце серед регіонів України.

Змінюються наші міста і села. Будуються, ремонтуються та відновлюються школи, дитсадки, медичні заклади та інші об’єкти соціальної сфери.

вересня для школярів планують відкрити двері три нові сучасні школи на 548 учнівських місць у с.Сосонка Вінницького району, Михайлівка Гайсинського району та с.Зведенівка Шаргородського району. 

Нова школа на 260 місць в с.Сосонка стане справжньою окрасою села. Це буде найкраща школа, принаймні, у Вінницькому районі.

Оновлюються заклади охорони здоров’я.

Так, у першому півріччі 2018 року виконано ремонтно-будівельних робіт в закладах первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги на суму 26,6 млн. грн.

Високими темпами розвивається житлове будівництво. У 2017 році в області прийнято в експлуатацію 337,9 тис.м2 загальної площі житла, а це  - 3973 квартири. З них у міських поселеннях – 3416 квартир, у сільській місцевості – 557 квартир.

У першому кварталі 2018 року введено 48,7 тис.м2, це 556 квартир, з них у міських поселеннях – 439 квартир, у сільській місцевості – 117 квартир. Інвестиції в житлове будівництво склали 303 млн.грн.

Продовжується благоустрій наших міст, проводиться реалізація проектів спортивної інфраструктури.

Але окрім соціальних об’єктів будівельники багато зробили і для розвитку економіки регіону. На сьогодні обласною державною адміністрацією супроводжується впровадження багатьох довготермінових інвестиційних в промисловій та аграрних сферах.

Все це дає впевненість у подальшому розвитку будівельної галузі, у досягненні нових, ще вагоміших результатів.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного краю від щирого серця бажаю вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру!