ОГОЛОШЕННЯ

 

На виконання вимог підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. N 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями, внесеними  постановою Кабінету Міністрів України  від 16 березня 2020 року № 215), у зв’язку із запровадженням в області активних карантинних заходів через великий ризик можливого зараження на коронавірусну інфекцію COVID-19 задля безпеки членів Архітектурно-містобудівної ради (далі – Рада), запрошених на її засідання та працівників Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, заплановане на 16 квітня 2020 року засідання Ради переноситься.

Про дату, час та місце проведення Ради буде повідомлено додатково.

Додатково повідомляємо, що вхід відвідувачів до приміщень Управління містобудування та архітектури Департаменту (кабінети 201, 209, 212, 213 та 214) адміністративної будівлі по вул. Театральна, 14 у м. Вінниця до закінчення дій карантинних заходів забороняється.

Враховуючи вищевикладене Управління просить надсилати документи, що стосуються його повноважень у сфері містобудування та архітектури в електронній формі через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (0432) 673-183 та 673-148.

 

Дякуємо за порозуміння!

ОГОЛОШЕННЯ

26 березня 2020 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбудеться розгляд наступних проєктів містобудівної документації:

 

05 березня 2020 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

 

30 січня 2020 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

 

21 січня 2020 року у Департаменті будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації відбулася нарада головного архітектора Вінницької області Леоніда Гужви з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення, - уповноважених органів містобудування та архітектури – головними архітекторами районів, міст обласного значення,   об’єднаних територіальних громад за підсумками роботи уповноважених органів містобудування та архітектури Вінницької області у 2019 році.

01 грудня 2019 року набув чинності ДСТУ 8855:2019 «Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності)» на заміну ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013.

 

12 грудня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

10 жовтня 2019 року відбулася нарада головного архітектора Вінницької області з начальниками відділів Управління містобудування та архітектури Департаменту, керівниками (уповноваженими представниками) структурних підрозділів райдержадміністрацій (виконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад) - уповноваженими органів містобудування та архітектури – головними архітекторами районів (міст обласного значення, ОТГ) стосовно підсумків роботи уповноважених органів містобудування та архітектури Вінницької області за 9 місяців 2019 року.

Протокол наради

У зв'язку з утворенням в області об'єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) та формування їх виконавчих органів виникла потреба утворення у їх складі структурних підрозділів, на які покладені повноваження у сфері містобудування та архітектури.

26 вересня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

До проведення робіт з реконструкції приміщень обласної дитячої клінічної лікарні в закладі склалась  ситуація, коли служби, задіяні у наданні екстреної медичної допомоги пацієнтам з невідкладними чи термінальними станами, територіально розмежовані одна від одної. Розташування служб та спеціалістів, які задіяні у наданні екстреної медичної допомоги, у віддалених приміщеннях різних будівель закладу створювало проблеми у своєчасності проведення діагностичного процесу та встановлення діагнозу. Як наслідок, затримувався початок лікування, а в критичних станах – проведення заходів, направлених на збереження життя дитини.  

4 липня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд восьми проектів містобудівної документації:

17 липня поточного року у с.Війтівці Жданівської ОТГ Хмільницького району відкривається перша з чотирнадцяти сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються у Вінницькій області за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Сторінка 1 із 4