Інформація для енергосервісних компаній

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.
Водночас, в рамках проведення навчального семінару про впровадження енергосервісу в бюджетній сфері області, який відбувся 10 червня 2016 року в м. Вінниця, Держенергоефективності та обласна державна адміністрація, підписала Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.
На виконання п 3.1.3 Меморандуму була сформована попередня база даних бюджетних та комунальних будівель області, які потребують енергосервісу.
З метою залучення енергосервісних компаній, які зацікавлені у наданні послуг з енергосервісу, Департамент надає доступ до вищезазначеної бази даних будівель,
Разом з тим, у разі зацікавленості щодо можливості укладання енергосервісних договорів просимо звертатись до відповідних місцевих органів державної влади та їх структурних підрозділів.

 

База даних будівель

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua