Інформація для енергосервісних компаній

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України був організований всеукраїнський Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня 2016 року в м. Києві. В ході проведення даного заходу була представлена концепція роботи механізму енергосервісу.
Водночас, в рамках проведення навчального семінару про впровадження енергосервісу в бюджетній сфері області, який відбувся 10 червня 2016 року в м. Вінниця, Держенергоефективності та обласна державна адміністрація, підписала Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.
На виконання п 3.1.3 Меморандуму була сформована попередня база даних бюджетних та комунальних будівель області, які потребують енергосервісу.
З метою залучення енергосервісних компаній, які зацікавлені у наданні послуг з енергосервісу, Департамент надає доступ до вищезазначеної бази даних будівель,
Разом з тим, у разі зацікавленості щодо можливості укладання енергосервісних договорів просимо звертатись до відповідних місцевих органів державної влади та їх структурних підрозділів.

 

База даних будівель

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua