Інформація про гранти для громад області

    В рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) передбачено Механізм підтримки послуг з підвищення енергоефективності громадських будівель.

     В якості апліканта (заявника) можуть виступати міста та об’єднані територіальні громади. Заявки приймаються до 10 січня 2020 року, 17:00 год. 

   Партнерською організацією з реалізації Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності громадських будівель є міжнародна громадська організація “Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам”  (МГО ЦСЖМР).

      Фінансування надається в рамках грантової угоди, що укладена між GIZ та МГО ЦСЖМР.

    МГО ЦСЖМР проводить повний супровід грантового конкурсу включаючи адміністрування оцінки грантових пропозицій та конкурсний відбір виконавців у відповідності до процедур GIZ.

    Гранти надаються виключно у негрошовій формі. Для отримання фінансування, муніципалітет (у разі необхідності разом з головним розпорядником коштів або відповідним комунальним підприємством) підпише грантову угоду з МГО ЦСЖМР. Передача виконаних робіт грантоотримувачам буде здійснена на безоплатній основі шляхом укладання відповідних актів.

   Присудження грантів відбуватиметься за умови співфінансування запропонованих заходів муніципалітетами. Муніципалітети які отримають гранти гарантують співфінансування проектів (заходів), які були надані на конкурс у розмірі не менш ніж 30% від загальної вартості проекту. Співфінансування проектів може відбуватись за допомогою двох механізмів:

   1) укладання окремої угоди з підрядними організаціями які будуть обрані МГО ЦСЖМР за результатами проведення конкурсів у відповідності до процедур GIZ на той обсяг робіт/послуг, які можуть бути відокремлені в рамках проекту;

    2) укладання разом с МГО ЦСЖМР тристоронньої угоди з підрядними організаціями які будуть обрані МГО ЦСЖМР за результатами проведення конкурсів у відповідності до процедур GIZ.

      Подані на конкурс проекти можуть включати в себе реалізацію наступних заходів:

  • Енергетичний аудит та розробка енергетичних сертифікатів для громадських будівель
  • Розробка проектно-кошторисної документації для теплової модернізації громадських будівель (комплексні або окремі заходи)
  • Встановлення муніципальної системи моніторингу споживання енергетичних ресурсів бюджетними будівлями включаючи навчання працівників роботі з програмним продуктом;
  • Розробка плану дій зі сталого енергетичного розвитку ПДСЕР(K) – (або SE(C)AP – Sustainable Energy (and Climate) Action Plan) та інвестиційного плану впровадження ПДСЕР(K);
  • Послуги з фінансового інжинірингу для залучення інвестицій в заходи з підвищення енергоефективності: підготовка техніко-економічних обґрунтувань, конкурсної документації для концесії або приватно-публічного партнерства, тощо;
  • Інші заходи спрямовані на розвиток організаційної спроможності виконавчих органів муніципалітетів, комунальних підприємств/установ тощо з питань розробки та реалізації місцевої енергетичної політики, проектного управління тощо.Детально ознайомитися із Механізмо підтримки послуг з підвищення енергоефективності громадських будівель можна за посиланням: http://misto-em.org.ua/pidtrymka/

Якщо у вас виникли питання, напишіть  на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте: +38 050 356 67 25 (Володимир Шимкін)

 

Повна та детальна інформація щодо умов конкурсу, необхідних для заповнення форм та додатків (ЗПЗ)