Нафтогаз пропонує побутовим споживачам можливість закупити газ за фіксованою літньою ціною

      Група Нафтогаз запустила новий продукт для побутових споживачів «Газовий запас» Побутові споживачі зможуть придбати газ у вересні за низькою літньою ціною і використати його протягом опалювального сезону.

     «Ціна газу для населення за минулі п’ять місяців знизилася на 25%. Зараз вона нижча, ніж рік тому. Є ризик, що зимою газ подорожчає, бо на нього збільшується попит. На це вказують і поточні біржові прогнози. Багато наших комерційних клієнтів вже зафіксували свої витрати на газ, передплативши бажані обсяги. Тепер така можливість є і у побутових споживачів. Такий продукт існує на багатьох розвинених ринках», — сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

       У компанії зазначають, побутовий споживач зможе закупити на цих умовах до 25 тис. куб. м газу. Цей обсяг є достатнім для забезпечення потреб домогосподарства протягом усієї зими.

     Пропозиція діє в період з «20» серпня 2019 до «25» вересня 2019 (включно). Природний газ за цією пропозицією постачається з 01 жовтня 2019 року до 31 березня (включно) 2020 року.

      Відпускна ціна "Нафтогазу" газопостачальним підприємствам (газзбутам) у рамках продукту становить 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування і розподілу).

     Для того, щоб скористатись новим продуктом, необхідно звернутись до свого Центру обслуговування клієнтів «Вінницягаз Збуту», при собі Паспорт громадянина України, підписати додаткову угоду до типового договору постачання природного газу, внести попередню оплату і користуватись дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування/розподілу.

       Більш детальну інформацію про пропозицію можна дізнатись за телефоном: 0 800 215 515 (багатоканальний) у будні з 09:00-18:00.

       З умовами пропозиції Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" можна ознайомитись на сайті на www.gas.ua.