Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання»  Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

 На основі цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

 Нагадаємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-19 Щодо стимулювання виробництва тепла з відновлюваних джерел  запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».

  Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор може заздалегідь визначити рентабельність проекту і залучити необхідні кредитні та інвестиційні кошти.

Середньозважені тарифи від 25.03.2019 р. можна завантажитиhttp://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_03_2019.pdf