Відбулась нарада з питаннь нелегальних перевезень

       28 лютого 2018 року в приміщенні управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області відбулась нарада із автомобільними перевізниками під головуванням заступника голови Василя Броварника та участі членів міжвідомчої  робочої групи  з питань боротьби з нелегальними  перевезеннями.

     Василь Броварник повідомив, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2019 року №108 «Про заходи щодо боротьби з нелегальними перевезеннями» затверджено заходи щодо боротьби з нелегальними перевезеннями. Згідно яких, спільні робочі групи, з залученням представників Національної поліції, Державної фіскальної служби, суб’єктів господарювання-перевізників, громадських організацій здійснюватимуть заходи щодо виявлення місць відправлення транспорту пасажирських перевезень, які здійснюють перевезення під виглядом регулярних спеціальних перевезень та перевезення груп пасажирів на таксі за автобусними маршрутами загального користування.

    Також, заступник голови облдержадміністрації проінформував присутніх про участь у засідання Координаційній раді з безпеки дорожнього руху під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яка відбулася 26 лютого 2019 року у місті Києві.

        З інформацією щодо нелегальних перевезень виступили заступник Директора – начальник управління транспорту, енергетики та зв’язку Віктор Данильченко, начальник управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області Олексій Соколовський, а також представники міжвідомчої робочої групи по напрямках повноважень.

    Начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Анатолій Самусь проінформував перевізників про стан безпеки дорожнього руху в області та дотримання перевізниками чинного законодавства.

  Як зазначив у підсумках наради заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник: «Ми повинні активізувати роботу та посилити заходи у боротьбі з  нелегальними перевізниками. Для цього необхідно налагодити тісну співпрацю органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських  організацій, перевізників, щоб спільними зусиллями вирішити цю проблему. Адже, незважаючи на контроль з боку правоохоронних та контролюючих органів, нелегальні перевезення не дають можливості реалізувати заходи щодо створення сталих умов функціонування ринку надання транспортних  послуг і питання боротьби з нелегальними перевезеннями та безпеки дорожнього руху, буде знаходитись на постійному контролі керівництва області та відповідних контролюючих та правоохоронних структур».