30 серпня 2017 року відбулась Колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації на тему: «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років».

19 липня 2017 року відбулась Колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації на тему: «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років»

14 червня  2017 року у приміщенні  Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації відбувся  навчальний  захід для представників бюджетних  установ обласного підпорядкування щодо впровадження сучасних  інструментів енергозбереження  та енергоефективних технологій.

Проведено науково-практичну конференцію на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура»

 

08 червня 2017 року Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації спільно з ТОВ «Торгівельний дім «ЄВРОТРУБПЛАПСТ», на базі комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» (м. Вінниця, вул. Київська, 173) проведено конференцію на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура».

Метою конференції є набуття підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства області практичного досвіду модернізації виробничих процесів та підвищення ефективності виробництва і якості послуг на конференцію запрошені виробники обладнання, робіт, послуг в сфері водопостачання та водовідведення.

В конференції прийняли участь представники проектно-конструкторських організацій, будівельних компаній Вінницької області та підприємств водопровідно каналізаційного господарства.

Учасниками конференції розглянуті питання що стосуються застосування сучасних матеріалів в мережах водопостачання та водовідведення, запірно-регулюючої арматури.

Опрацьовані основні вимоги нормативної та технічної документації при проектуванні та експлуатації мереж, а також приклади заповнення технічних вимог на полімерні труби підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства.

 

Програма семінару

Проведено засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання кредитів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Обласної програми «Питна вода»

 

 

09 червня 2017 року проведено засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання кредитів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Обласної програми «Питна вода»

 

Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації продовжено збирання пропозицій з розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання від районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

До Департаменту надійшло 3 пропозиції із загальним обсягом кредитування – 1650,0 тис. грн., в тому числі по с. Маньківці Барського району з обсягом кредитування – 350,0 тис. грн., с. Комарівці Барського району – 300,0 тис. грн. та смт Турбів Липовецького району – 1000,0 тис. грн.

Відповідно до «Положення про обласну конкурсну комісію з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі “Питна вода” на 2008-2020 роки» та «Порядку розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі коштів обласного бюджету, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі «Питна вода» на 2008-2020 роки» затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 01 липня 2016 року №494, обласною конкурсною комісією опрацьовано зазначені проекти та затверджені до кредитування в 2017 році.

В загальному за результатами трьох засідань обласної конкурсної комісії (Протокол №1 від 15.02.2017 та №2 від  11.05.2017 та Протокол №3 від 09.06.2017) бюджетні позички розподілені на 9 об’єктів на загальну суму 5220,0 тис. грн., в тому числі:

 

№ з/п

Найменування об'єкту, його місцезнаходження, вид робіт

Сума бюджетної позички,

тис. грн.

 

Барський район

 

1

Будівництво зовнішнього водогону в с. Комарівці Барського району Вінницької області

1000,0

2

Будівництво водогону по вул. Дорошенка у м. Бар, Вінницької області

300,0

3

Будівництво водогону по вул. Шкільна, Польова, Медова, 8-го Березня, Садова , Зарічна, Л. Українки, Мічуріна, Шевченка, Б. Хмельницького, Молодіжна, Лісова в с. Журавлівка Барського району Вінницької області

600,0

4

Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Маньківці, Барського району, Вінницької області

350,0

 

Липовецький район

 

5

Будівництво мереж водопостачання в смт. Турбів Липовецького району Вінницької області (ІІ черга) коригування (виділення чотирьох пускових комплексів) коригування 2

1000,0

 

Мурованокуриловецький район

 

6

Реконструкція водопроводу в с. Михайлівці Мурованокуриловецького району, Вінницької області

600,0

7

Реконструкція мереж водопостачання та споруд в с. Курашівці Мурованокуриловецького району Вінницької області

450,0

8

Реконструкція водопроводу в с. Галайківці Мурованокуриловецького району, Вінницької області

420,0

 

Теплицький район

 

9

Будівництво водогону в смт. Теплик по вулицям Мічуріна, Енергетиків, 9 Травня, Грушевського, Теплицького району Вінницької області

500,0

 

ВСЬОГО

5220,0

 

Нерозподілений залишок бюджетних позичок – 780,0 тис. грн.

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації продовжує збирання пропозицій на конкурс по Обласній програмі «Питна вода».

16 травня 2017 року під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Волкова Сергія Адієвича відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міст обласного значення, до сфери повноважень яких відноситься забезпечення державної політики у галузі транспорту.

16 травня 2017 року під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Волкова Сергія Адієвича відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міст обласного значення, до сфери повноважень яких відноситься забезпечення державної політики у галузі транспорту.

12 травня 2017 року в приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації відбулося засідання за участю представників Департаменту, управління Укратрансбезпеки у Вінниницькій області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Вінницької обласної асоціації автомобільних перевізників та перевізників, що здійснюють пасажирські перевезення.

У зв’язку із організацією заходів попередження актів незаконного втручання, надзвичайних подій, зокрема на об’єктах критичної інфраструктури під час травневих свят та проведення в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» просимо ознайомитися із пам’ятками для громадян, керівників підприємств, установ, організацій.

Сьогодні відбулась колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації. На порядку денному розглядалися питання підведення підсумків опалювального сезону 2016-2017 років та підготовки до нового опалювального сезону 2017-2018 років.

Квітень - це місяць, коли пробуджується і відроджується природа. Після зимового періоду настала необхідність навести порядок у населених пунктах та прилеглих до них територіях.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та наші ветерани!
Від імені Колегії та апарату Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації

24 лютого 2017 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Броварника В. М. проведено засідання робочої групи щодо вивчення питання теплозабезпечення споживачів мікрорайону по вул. Хмельницьке шосе 84-128 в м. Вінниця.

24 лютого 2017 року під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Е. Б. проведено селекторну нараду з питань проходження опалювального сезону 2016/2017 років та стану розрахунків за енергоносії.

На порядку денному розглядались питання про підсумки роботи житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури області за 2016 рік, а також визначення завдань на 2017 рік.

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua