30 серпня 2017 року відбулась Колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації на тему: «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років».

19 липня 2017 року відбулась Колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації на тему: «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років»

14 червня  2017 року у приміщенні  Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації відбувся  навчальний  захід для представників бюджетних  установ обласного підпорядкування щодо впровадження сучасних  інструментів енергозбереження  та енергоефективних технологій.

Проведено науково-практичну конференцію на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура»

 

08 червня 2017 року Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації спільно з ТОВ «Торгівельний дім «ЄВРОТРУБПЛАПСТ», на базі комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» (м. Вінниця, вул. Київська, 173) проведено конференцію на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура».

Метою конференції є набуття підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства області практичного досвіду модернізації виробничих процесів та підвищення ефективності виробництва і якості послуг на конференцію запрошені виробники обладнання, робіт, послуг в сфері водопостачання та водовідведення.

В конференції прийняли участь представники проектно-конструкторських організацій, будівельних компаній Вінницької області та підприємств водопровідно каналізаційного господарства.

Учасниками конференції розглянуті питання що стосуються застосування сучасних матеріалів в мережах водопостачання та водовідведення, запірно-регулюючої арматури.

Опрацьовані основні вимоги нормативної та технічної документації при проектуванні та експлуатації мереж, а також приклади заповнення технічних вимог на полімерні труби підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства.

 

Програма семінару

Проведено засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання кредитів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Обласної програми «Питна вода»

 

 

09 червня 2017 року проведено засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання кредитів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Обласної програми «Питна вода»

 

Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації продовжено збирання пропозицій з розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання від районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

До Департаменту надійшло 3 пропозиції із загальним обсягом кредитування – 1650,0 тис. грн., в тому числі по с. Маньківці Барського району з обсягом кредитування – 350,0 тис. грн., с. Комарівці Барського району – 300,0 тис. грн. та смт Турбів Липовецького району – 1000,0 тис. грн.

Відповідно до «Положення про обласну конкурсну комісію з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі “Питна вода” на 2008-2020 роки» та «Порядку розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі коштів обласного бюджету, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі «Питна вода» на 2008-2020 роки» затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 01 липня 2016 року №494, обласною конкурсною комісією опрацьовано зазначені проекти та затверджені до кредитування в 2017 році.

В загальному за результатами трьох засідань обласної конкурсної комісії (Протокол №1 від 15.02.2017 та №2 від  11.05.2017 та Протокол №3 від 09.06.2017) бюджетні позички розподілені на 9 об’єктів на загальну суму 5220,0 тис. грн., в тому числі:

 

№ з/п

Найменування об'єкту, його місцезнаходження, вид робіт

Сума бюджетної позички,

тис. грн.

 

Барський район

 

1

Будівництво зовнішнього водогону в с. Комарівці Барського району Вінницької області

1000,0

2

Будівництво водогону по вул. Дорошенка у м. Бар, Вінницької області

300,0

3

Будівництво водогону по вул. Шкільна, Польова, Медова, 8-го Березня, Садова , Зарічна, Л. Українки, Мічуріна, Шевченка, Б. Хмельницького, Молодіжна, Лісова в с. Журавлівка Барського району Вінницької області

600,0

4

Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Маньківці, Барського району, Вінницької області

350,0

 

Липовецький район

 

5

Будівництво мереж водопостачання в смт. Турбів Липовецького району Вінницької області (ІІ черга) коригування (виділення чотирьох пускових комплексів) коригування 2

1000,0

 

Мурованокуриловецький район

 

6

Реконструкція водопроводу в с. Михайлівці Мурованокуриловецького району, Вінницької області

600,0

7

Реконструкція мереж водопостачання та споруд в с. Курашівці Мурованокуриловецького району Вінницької області

450,0

8

Реконструкція водопроводу в с. Галайківці Мурованокуриловецького району, Вінницької області

420,0

 

Теплицький район

 

9

Будівництво водогону в смт. Теплик по вулицям Мічуріна, Енергетиків, 9 Травня, Грушевського, Теплицького району Вінницької області

500,0

 

ВСЬОГО

5220,0

 

Нерозподілений залишок бюджетних позичок – 780,0 тис. грн.

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації продовжує збирання пропозицій на конкурс по Обласній програмі «Питна вода».

16 травня 2017 року під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Волкова Сергія Адієвича відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міст обласного значення, до сфери повноважень яких відноситься забезпечення державної політики у галузі транспорту.

16 травня 2017 року під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Волкова Сергія Адієвича відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міст обласного значення, до сфери повноважень яких відноситься забезпечення державної політики у галузі транспорту.

  1. 12 травня 2017 року в приміщенні Департаменту обговорювали питання безпеки перевезень та відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян, дотримання ліцензійних вимог у галузі пасажирських перевезень.
  2. До уваги громадян, керівників підприємств, установ, організації!
  3. 26 квітня 2017 року відбулась колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
  4. Головна подія року у сфері енергоефективності - III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».
  5. Працівники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації долучились до проведення «Дня довкілля»
  6. Шановні працівники житлово-комунального господарства та наші ветерани!
  7. Енергоефективний будинок,квартира, ОСББ!
  8. 24 лютого 2017 року проведено засідання робочої групи щодо вивчення питання теплозабезпечення споживачів в м. Вінниця
  9. 24 лютого 2017 року проведено селекторну нараду з питань проходження опалювального сезону 2016/2017 років та стану розрахунків за енергоносії
  10. 24 січня 2017 року відбулась колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації

Сторінка 1 із 2

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua