Діяльність молоді у Крижопільському районі в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»

Активізувати молодих людей, формувати і розвивати суспільно активне молоде покоління, генерувати цікаві ідеї та реалізовувати їх у Крижопільському районі у 2016 році взялась Анастасія Попіль.
За досить недовгу свою волонтерську діяльність Анастасії вдалось у 2016 році реалізувати такі ініціативи:
- провести виховний захід із елементами гри на тему: «Алкоголю-бій!» з метою пропаганди здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок;
- розробити інформаційні куточки, присвячені пропаганді здорового способу життя серед молоді, та розмістити їх в приміщеннях Крижопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в школах району;
- провести для студентів виховний захід на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІДу» з метою актуалізації і поповнення базових знань про ВІЛ/СНІД.
- розробити 20 плакатів на тему «Відповідальність починається з мене», що відображають один меседж, але зображують різні ситуації, з метою привернення уваги молоді до того, що в самих найрізноманітніших ситуаціях може проявлятись особиста відповідальність;
- провести акцію «Діти дітям» та зібрати іграшки, книги та цукерки для дітей, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції.
- організувати акцію «Подаруй тепло», метою якої було зібрати та передати теплі речі та взуття дітям, які відносяться до вразливих груп населення, та потребують сторонньої допомоги.
Також координатор поділилася своїми планами на 2017 рік: «Оскільки у нашому районі багато молодих людей, я планую їх зацікавлювати до активностей. Можливо, це будуть гуртки, аби молодь бачила, що можна активно відпочивати без алкоголю і тютюну. Можливо, організую періодичні зустрічі молодих людей, де вони будуть грати в настільні ігри, переглядати кінофільми та проводити з користю свій вільний час. В масштабних планах - організація дводенного форуму на день захисту дітей».