Ініціативи молоді Могилів-Подільського району в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Завдяки ефективній та наполегливій роботі Яни Коробкової, координатора Могилів-Подільського району у напрямку Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», молодь району має можливість брати участь у різноманітних заходах, формувати активну громадську позицію, сприяти розвитку молодіжної політики та втілювати молодіжні ідеї в життя.
Уже протягом 5 років за волонтерської ініціативи Яни та її однодумців молодь долучається до різних заходів, які організовуються в районі.
Так, протягом 2016 року були організовані такі ініціативи:
– акція «Моє село – моя відповідальність», метою якої було створення благоустрою місць громадського відпочинку с. Хоньківці, залучення жителів села до формування екологічної свідомості школярів.
–дводенні спортивні змагання «Спорт – це стиль життя!», організовані з метою пропаганди здорового способу життя. Під час змагань відбувся місцевий турнір для молоді з волейболу та міні-футболу.
–форум лідерів учнівського самоврядування – масштабний захід, який передбачав участь у захопливому квесті «Здорова дитина – міцна Україна» та тренінгах «Я – лідер», на якому діти дізнались не тільки про те, хто такий лідер і які якості йому притаманні, але й спробували себе у ролі лідера.
– захід «День Навпаки», що був організований з метою формування психологічного здоров’я учнів. В цей день кожний учасник отримав багато приємних та радісних емоцій від створеного свята з веселощами, танцями та жартам.
В планах у координатора – реалізація нових волонтерських ініціатив, створення громадської організації та розвиток громадського сектору в районі.