Відповідно до статті 118 Конституції України виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.

Згідно з частиною другою статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцева державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади.

Вінницька обласна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Вінницької області, а також реалізує повноваження, делеговані їй Вінницькою обласною радою.

  
Місцева державна адміністрація на відповідній території забезпечує:

 • виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;
 • законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян;
 • виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин – також програм їх національно-культурного розвитку;
 • підготовку та виконання місцевого бюджету;
 • звіт про виконання місцевого бюджету та програм;
 • взаємодію з органами місцевого самоврядування;
 • реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідною радою повноважень.


Правовий статус місцевих державних адміністрацій встановлюється Конституцією України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації" та іншими законами України.

Місцева державна адміністрація в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації" та іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня. 

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

Президентом України впроваджуються європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Главою держави підписано Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступу до публічної інформації»», що стало важливим кроком підтвердження того, що наша країна й надалі просуватиметься шляхом європейського розвитку.
На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Цей Указ покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835  «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають опрелюдненню у формі відкритих даних»

Нормативна база

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Запит на інформацію до Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): перший поверх, праве крило (для осіб з обмеженими можливостями);
· поштою на адресу: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7 (перший поверх), Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· телефоном – (0432) 32-72-30;
. електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні - субота, неділя.

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, електронною поштою. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та їх копіями визначено кабінет  – відділу з питань документообігу (перший поверх, праве крило) Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно із наказом директора Департаменту від 24 березня 2016 року №57 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент Вінницької облсаної державної адміністрації», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 01 квітня 2016 року за №9/1059.

Кошти перераховувати:

Одержувач: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

ЄДРПОУ 40159685

Р/р № 35219005092835

МФО 820172

Банк: Держказначейська служба України м.Київ

Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

 


Форма запиту - 

1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти директора Департаменту, заступників директора Департаменту.

3. Структура Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації

4. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності Департаменту соціальної політики облдержадміністрації

5. Правила внутрішнього трудового розпорядку Департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації

6. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдерджадміністрації

7. Порядок доступу до публічної інформації у Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації

8. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

9. Порядок проведення конкурсу на заняття посад державної служби.

10. Положення про колегію Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації

11. Реєстр публічної інформації

12. Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію

13. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

14. Вакансії

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Законом України «Про доступ до публічної інформації» впроваджено європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади.

Також, було прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Президентом України підписано Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

 


ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на публічну інформацію, розпорядником якої є Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, може бути індивідуальним чи колективним.
Запит подається в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Запити на публічну інформацію подаються:
- особисто (з наданням консультації) - відділ юридичного забезпечення (В. Порика, 29, м. Вінниця, каб. 212);
- поштою на адресу: вул. В. Порика, 29, м. Вінниця, 21100, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
- факсом - (0432) 43-74-08;
- телефоном - (0432) 43-81-75;

- електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Приклад форми запиту на інформацію:

Форма запиту

Якщо запитувана інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.
Наказом директора Департаменту житлово – комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації від 23 квітня 2014 року № 58 затверджений Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 05 травня 2014 року за № 24/1174, опублікованим у газеті обласної ради «Вінниччина» 28 травня 2014 року №41 (стор.6).

Кошти перераховувати:

Одержувач: Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації

ЄДРПОУ 38986709

Р/р № 35213058087321

Банк: Держказначейська служба України м. Київ

МФО 820172

Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

 

 

1.  Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури.

2.  Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти начальника, першого заступника начальника, заступників начальника Департаменту

3.  Довідник телефонів працівників та структура Департаменту

4.  Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності Департаменту 

5. Вакансії, конкурси на заміщення вакантних посад 

6.  Графік прийому громадян керівництвом Департаменту 

7.  Правила внутрішнього трудового розпорядку  для  працівників Департаменту 

8.  Склад колегії Департаменту 

9.  Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент

10.  Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент 

11. Реєстр публічної інформації, розпорядниками якої є структурні підрозділи Вінницької обласної державної адміністрації

12. Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

13. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

 

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

 Нормативна база

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (далі- Департаменту) (індивідуальний або колективний) надається відповідно до Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент, затвердженим наказом Департаменту від 06 лютого 2018 року № 20, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 23 лютого 2018 року за № 32/1528.

Запит може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінети 303, 304 (для осіб з обмеженими можливостями);  
· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Соборна, 15А, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 670839;
· телефоном - (0432) 670839, 670831;
· електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, вихідні дні - субота, неділя.


Форма для подання інформаційного запиту 

 

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з Порядком відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент, затвердженим наказом Департаменту від 6 лютого 2018 року № 21, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 26 лютого 2018 року за № 34/1530, та Розміром відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документівзатвердженим наказом Департаменту від 6 лютого 2018 року № 21, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 26 лютого 2018 року за № 35/1531.

Кошти перераховувати:


Одержувач: Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації
ЄДРПОУ  41450233

Р/р № 35225229004369
Банк: Держказначейська служба України м.Київ
МФО  820172
Призначення платежу: КЕКВ 2240 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

--------------------------------------------------

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"

 
1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти Департаменту.

2. Інформація про прізвища, імена та по-батькові, службові номери засобів зв’язку директора та заступників директора Департаменту.

3. Розподіл функціональних повноважень між керівництвом Департаменту.

4. Положення про Департамент.

5. Регламент Департаменту.

6. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту.

7. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті.

8. Перелік та умови отримання послуг, що надаються Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

9. Порядок подання в Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації запиту на інформацію.

10. Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за запитом на інформацію.

11. Інформація про розміщення та номери кабінетів Департаменту, де надаються необхідні запитувачем форми і бланки подання у письмовому вигляді інформаційного запиту.

12. Щомісячні звіти:

- у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію;

- у тому числі щодо видачі документів дозвільного характеру.

13. Система обліку (реєстр) публічної інформації.

14. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

 

 

 розділ у розробці

 розділ у розробці

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"


Нормативна база облдержадміністрації

Нормативна база Департаменту


ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Запит на інформацію Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінет 402;
· поштою на адресу: 21050, м.Вінниця, вул. Театральна, 14, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 52-09-92;
· телефоном - (0432) 52-09-86;
· електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

· робота з інформацією в кабінеті № 402

Форма запиту -


Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з наказом директора Департаменту від 11 червня 2013 року № 23-ОД «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації», зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 19 червня 2013 року за №30/1115, опублікованим у газеті обласної ради «Вінниччина» 10 липня 2013 року №53 (стор.15).

Кошти перераховувати:


Одержувач: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Банк: ДКСУ м. Київ96
р/р 35215051083739
МФО 820172
Код ЕДРПОУ: 38444900
Призначення платежу: КЕКВ 2210. Відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали)

1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти Департаменту
2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти директора Департаменту, заступника директора Департаменту - начальника управління інформаційної діяльності
3. Інформація про основні завдання Департаменту

4. Положення про Департамент
5. Інформація про розміщення та номери кабінетів Департаменту де надаються необхідні запитувачам форми і бланки для подання у письмовому вигляді інформаційного запиту
6. Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності посадових осіб Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації

7. Інформаційна карта внесення суб’єктів видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції

8. Види інформації, якими володіє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

9. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації

10. Перелік адміністративних послуг, які надає Департамент, з визначенням відповідальних осіб

11. Про внутрішній розпорядок Департаменту

12.Реєстр публічної інформації

13. Щомісячні звіти щодо задоволення запитів на інформацію

14. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Нормативна база

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінети 200
· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7, Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 661211;
· телефоном - (0432) 661205;
· електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Розпорядок роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45, вихідні дні - субота, неділя.


Форма для подання інформаційного запиту

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з наказом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 16 липня 2016 року № 827 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації», зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 29 червня 2016 року за №23/1278.

Кошти перераховувати:
Одержувач: Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації
ЄДРПОУ 33716544
Р/р № 35214096004503
Банк: Держказначейська служба України м.Київ
МФО 820172
Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

ВИТЯГ з Закону України «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
ВИТЯГ з Закону України "Про звернення громадян"
Мережа лікувально-профілактичних закладів області станом на 01.07.2018 р.
Вільний вибір лікаря – право пацієнта!

1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти Департаменту охорони здовов'я облдержадміністрації.

2. Інформація про прізвища, імена та по-батькові, службові номери засобів зв’язку директора та заступників директора Департаменту.

3. Розподіл функціональних повноважень між керівництвом Департаменту.

4. Положення про Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.

5. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту охорони здовов'я облдержадміністрації.

6. Накази директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

7. Види інформації, якою володіє Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.

8. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації .

9. Перелік та умови отримання послуг, що надаються Департаментом охорони здоров'я облдержадміністрації.

10. Порядок подання в Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації запиту на інформацію.

11. Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються в Департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації за запитом на інформацію.

12. Інформація про розміщення та номери кабінетів Департаменту, де надаються необхідні запитувачем форми і бланки подання у письмовому вигляі інформаційного запиту.

13. Щомісячні звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

Реєстр публічної інформації

Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

 

 

Закон України «Про очищення влади»

 
 

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади"»

 
 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р«Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади"»

 
 

Наказ Міністерства юстиції України від 16 жовтня 2014 року №1704/5 «Про затвердження положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади"»

 
 

Наказ Міністерства фінансів України від 3 листопада 2014 року №1100 «Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади", та форми висновку про результати такої перевірки»

 
 

Розпорядження голови Вінницької облдерждмінстрації від 21 листопада 2014 року №696 «Про забезпечення виконання Закону України "Про очищення влади"»

 
 

Розпорядження голови Вінницької облдерждмінстрації від 10 березня 2015 року №150 «Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"»

 
   Наказ Департаменту цивільного захисту від 10 березня 2015 року "Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про ощищення влади"

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

       Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації»

       На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

НОРМАТИВНА БАЗА

 1. Наказ про затвердження порядку доступу до публічної інформації від 18.04.16 р.№ 21.
 2. Наказ про затвердження Порядку оприлюднення Департаментом цивільного захисту облдержадміністрації наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних від 05.05.2017 р. № 24.
 3. Наказ про затвердження Порядку відшкодування та Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації від 09.08.2018р. № 50.
 4. Наказ про впровадження системи обліку публічної інформації від 23.08.2018 р. № 54.


ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

       Запит на інформацію до управління цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

 • особисто (з наданням консультації): кабінети 204, 214А;
 • поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Монастирська, 26,
  Департамент цивільного захисту Вінницької ОДА
  (на конверті вказувати "Публічна інформація");
 • факсом - (0432) 67-11-37;
 • телефоном - (0432) 67-11-38;
 • електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

        Розпорядок роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні - субота, неділя.


Форма для подання інформаційного запиту

        ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"

1. Поштова адреса, довідник телефонів та адреса електронної пошти Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти начальника, першого заступника начальника, заступників начальника Департаменту

3. Розпорядок дня роботи Департаменту та графік прийому громадян

4. Інформація про основні завдання Департаменту та його структурних підрозділів

5. Положення про Департамент

6. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент.

7. Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності посадових осіб управління з питань надання публічної інформації.

8 .Види інформації, якою володіє Департамент

9.Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

10. Інформація про вакансії Департаменту

11.Структура Департаменту

12. Система обліку (реєстр) публічної інформації

13. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

14. Накази Департаменту

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації» 

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

· особисто (з наданням консультації): приймальна директора Департаменту ;

· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Театральна, 14, Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 56-26-11;
· телефоном - (0432) 56-26-11; (0432) 67-09-30;
· електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Форма для подання інформаційного запиту 

Телефон "Гарячої лінії:
(0432)56-26-11

 

Інформація  щодо конкурсів на заміщення вакантних посад.

Доступ до публічної інформації


В Україні впроваджені європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону діють Укази Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Надання публічної інформації управлінням фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації здійснюється у відповідь на
запит на інформацію.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

 

Нормативна база

                                                                    ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:


- особисто (за адресою управління м. Вінниця, вул. Монастирська(Володарського), 47);
- усно за телефоном № (0432) 67-13-76;
- факсом за № (0432) 67-13-76;
- електронною поштою за спеціальними адресами:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- письмово за адресою: вул. Монастирська, 47, м. Вінниця, 21050

Розпорядок роботи: Пн-Чт з 09:00 до 18:00 год.; Пт - з 09:00 до 16:45 год. Обідня перерва з 13:00 до 13:45. Вихідні дні: Сб, Нд.

Форма запиту

Форма запиту

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з наказом управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації від 12 травня 2016 року № 512 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації», зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 19 травня 2016 року за № 15/1267.

Кошти перераховувати:
Одержувач: управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
ЄДРПОУ 40156328
Р/р № 35219036092837
Банк: Держказначейська служба України м.Київ
МФО 820172
Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

 

                                                            ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"


1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти начальника управління, заступників начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

3. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

4. Перелік і службові номери засобів зв'язку підприємств, установ та організацій, що належать до сфери оперативного керівництва управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, прізвища, імена і по батькові їх керівників

5. Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації

6. Накази начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

7. Порядок подання в управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації запиту на інформацію

8. Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються в управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації за запитом на інформацію

9. Положення про управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації


10. Види інформації, якою володіє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

11.Графік прийому громадян начальника, заступників начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

12. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на зміщення вакантних посад.

13. Реєстр публічної інформації облдержадміністрації

14. Корисна інформація

15. Звіти щодо задоволення запитів на інформацію


16. Набори даних, які підлагають оприлюдненню у формі відкритих даних

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.


Форма запиту: Форма.doc


Наказ від 23 вересня 2013 року №40 "Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації,
розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації"


1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв’язку начальника управління, заступника начальника та начальника відділу релігій управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

3. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації
- Структура управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Наказ та внутрішній розпорядок управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Положення про управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Наказ та розподіл обов'язків між начальником та заступником начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

4. Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації.
- Оформлення запиту на інформацію.

5. Накази начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

6. Графік особистого прийому громадян начальником та заступником начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

7. Інформація про наявність вакантних посад державних службовців в управлінні у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

8. Паспорт бюджетної програми.

9. Про затвердження переліку видів публічної інформації, яка знаходиться у володінні управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

10. Реєстр публічної інформації.

11. Звіти у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Інформаційно-довідкові матеріали про стан міжнаціональних відносин та забезпечення прав національних меншин Вінницької області.
- Звіт про стан та тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-церковних відносин на Вінниччині.

12. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Цей Указ покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.


ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ


Запит на інформацію до служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації);
· поштою на адресу: 21050, м. Вінниця, вул. Монастрирська (Володарського), 47, служба у справах дітей Вінницької ОДА (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом: (0432) 67-31-08;
· телефоном:-(0432) 67-31-08, (0432) 67-14-08;
· електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Форма для подання інформаційного запиту Форма запиту.docx

Наказ Про Порядок доступу до публічної інформації Наказ доступ до публ_інф.doc

Наказ Про Порядок відшкодування та розмір фактичних

витрат на копіювання або друк документів Наказ Про Порядок в1дшкодування.doc

 


ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"


1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти Служби у справах дітей облдержадміністрації

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти начальника, заступника начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації

3. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності Служби у справах дітей облдержадміністрації
-Структура Служби у справах дітей облдержадміністрації
-Регламент Служби у справах дітей облдержадміністрації
-Положення про Службу у справах дітей облдержадміністрації

4. Інформація про розміщення та номери кабінетів Служби у справах дітей облдержадміністрації, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки для подання у письмовому вигляді інформаційного запиту

5. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти, поштові адреси служб у справах дітей райдержадміністрації та виконавчих комітетів міст обласного значення

Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти, поштові адреси закладів соціального захисту дітей, підпорядкованих службі у справах дітей Вінницької облдержадміністрацій

6. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на зміщення вакантних посад.
-Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

7. Графік прийому громадян керівництвом Служби у справах дітей облдержадміністрації облдержадміністрації

8. Види публічної інформації, яка знаходиться у володінні Служби у справах дітей  обласної державної адміністрації, та система її обліку

9. Щомісячні звіти щодо задоволення запитів на інформацію

10. Корисна інформація

11. Реєстр публічної інформації

12. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних