У Вінниці пройшов вишкіл з писанкарства.

З 30 березня по 06 квітня у Вінниці пройшов вишкіл з писанкарства для всіх охочих. Ініціювала проведення заходу Міська молодіжна організація «Станиця Вінниця Пласту – НСОУ».

Метою здійснення серії майстер-класів стало збереження українських традицій та їх поширення серед молоді Вінниччини, а також розкриття особливостей українського писанкарства, розглядаючи їх в історичному, технологічному та регіональному ракурсі.

Загалом проведено 4 майстер-класи, участь в яких взяли діти, підлітки та молодь з різних навчальних закладів області, громадських організацій. Крім виготовлення писанок, організатори розповідали про значення різноманітних символів писанок.

Наприкінці кожного дня проводилось опитування, в ході якого виявлено, що 90% учасників залишились задоволеними від проведеного вишколу та мають бажання і надалі брати участь у подібних заходах.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua