Нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області.

23 березня 2018 року під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Вінницької Т.О. за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Регіонального відділення Фонду державного майна України у Вінницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Головного управління статистики у Вінницькій області, Управління Держпраці у Вінницькій області та Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.


Під час семінару-наради присутні арбітражні керуючі Бойко О.В. (Державне підприємство «Бджільнянський спиртовий завод», заборгованість по заробітній платі становить 382,0 тис. грн.) та Цвик А.О. (ТОВ «Керамік-Плюс» заборгованість по заробітній платі становить 78,4 тис. грн.)  надали пояснення стосовно обставин, які заважають швидкому розв’язанню зазначеної проблеми, серед яких:

- перебування підприємств боржників у переліку підприємств, що не підлягають приватизації;

- відсутність погодження ДП «Укрспирт» договорів про реалізацію готової продукції боржника;

- відсутність необхідних для реалізації майна правовстановлюючих документів.

За результатами проведеного семінару – наради арбітражним керуючим запропоновано активізувати роботу у справах про банкрутство, на яких вони виконують відповідні повноваження.