Всеукраїнський сімейний форум у Києві.

14 березня у Києві проходить Всеукраїнський сімейний форум. 
За даними статистики, за роки незалежності в країні вдвічі зменшилась кількість дітей - з 14 до 7 мільйонів осіб; 22% випадків переривання вагітності від загальної цифри. Крім того, за минулий рік населення України зменшилось на 200 тис. осіб.


Саме для обговорення сімейних цінностей, покращення демографічної ситуації, потенціалу громадськості та церков у захисті сім'ї та інших проблем, зібрались представники влади, церков, громадськості, народні депутати України.
З вітальним словом від Прем'єр-Міністра України виступив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема: "Міністерство молоді та спорту України також проводить соціологічні дослідження, за даними одного з яких 70% молоді визначають сім'ю як основну цінність. Це надзвичайно важливо. В Україні все більше створюється молодіжних платформ, які починають працювати у напрямку підготовки молоді до сімейного життя"
Саме зараз проходить круглий стіл для представників державних органів та органів місцевого самоврядування "Сімейна політика - перспективи реалізації".