В рамках проекту «Чарівна година» у закладах соціальної сфери області проведено ілюзійне шоу націлене на реабілітацію дітей з ментальними порушеннями, людей похилого віку та дорослих осіб з інвалідністю.

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики та Міжнародної асоціації «Об’єднані Україною»  в рамках проекту «Чарівна година» у закладах соціальної сфери області проведено ілюзійне шоу націлене на реабілітацію дітей з ментальними порушеннями, людей похилого віку та дорослих осіб з інвалідністю.

Благодійне шоу влаштоване відомим українським ілюзіоністом Alexandr Grin, який подарував резидентам закладів незабутні враження, позитивні емоції та віру в чудо, а люди старшого віку з радістю повернулися в дитинство, адже більшість з них вперше споглядали шоу такого формату та брали участь у ньому.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua