Проведено обласний семінар «Сучасний стан та актуальні завдання соціального, медичного та пенсійного забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено обласний семінар «Сучасний стан та актуальні завдання соціального, медичного та пенсійного забезпечення громадян,  постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Семінар проведено з метою підвищення рівня правової обізнаності осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, виділення пріоритетних напрямків щодо вирішення проблем соціального, медичного та пенсійного забезпечення постраждалих громадян.

Захід відбувся за участю Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, представників чорнобильських громадських організацій та громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В ході семінару обговорено актуальні питання соціального захисту чорнобильців, їх медичне забезпечення, зміни в пенсійному законодавстві, а також продовжено традицію презентацій чорнобильськими громадськими організаціями своєї діяльності з метою поширення кращих практик роботи з громадянами та співпраці з органами влади.