офіційне відкриття меморіальної таблиці сотнику Армії УНР Семену Якерсону

З нагоди Дня Збройних Сил України, сьогодні, 6 грудня 2017 року, відбулось офіційне відкриття меморіальної таблиці Семену Якерсону - вінничанину, сотнику Армії Української Народної Республіки, учаснику збройної боротьби за незалежність України, жертві Голокосту.

Захід організований за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, в рамках другого дня Всеукраїнського форуму «Координація через діалог», спрямованого на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання.

З вітальним словом виступив Вінницький міський голова Сергій Моргунов:
«Семен Якерсон в свій час писав, що «по національності я - українець, по віросповіданню –іудей», тому я думаю, що в нас є багато історичних постатей, про які ми не знаємо, а вони вклали дуже багато зусиль у становлення нашої України. Хочу побажати, щоб наші історики скоріше висвітлювали і показували, якою багатогранною є наша країна і який сильний наш український народ. Прийміть вітання з Днем збройних Сил України. І, в першу чергу, бажаю вам сили волі, сили духу, здоров’я, благополуччя, миру. Слава Україні!»

Продовжив привітання Ігор Івасюк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації: 
«Обласна державна адміністрація підтримала цей проект в рамках Вінницької обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Семен Якерсон проживав близько в 50 метрах від цієї меморіальної таблиці. І дуже добре, що наша історична пам’ять повертається і ми вшановуємо українських військових діячів. Всіх вітаємо з Днем збройних Сил України, бажаємо мирного неба, спокою, добробуту та щастя. Слава Україні!»

Після офіційного відкриття меморіальної таблиці Семену Якерсону, представники координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання підвели підсумки роботи Всеукраїнського форуму «Координація через діалог» та поділились своїми враженнями.

«Форум мені сподобався, - розповідає Олександр Вовченко, представник Всеукраїнського молодіжного руху «Національний альянс» (Черкаська область). - Дуже добре, що все відбувалось у форматі діалогу, ми змогли обмінятись досвідом. Також з деякими організаціями домовились здійснити навчальні візити один до одного в рамках заходів, що будуть організовані»

«Задоволений, що взяв участь у форумі, - ділиться враженнями Павло Сухаревський, представник громадської організації «Кремінь». - Ми налагодили контакти між собою, а також дізналися, що роблять у інших областях у напрямку національно-патріотичного виховання. Вірю, що наша спільна робота у рамках форуму допоможе кожному координатору у співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями»