Завершився базовий тренінг «Молодіжний працівник»

З 07 по 09 грудня у м. Вінниця проходив Базовий тренінг «Молодіжний працівник», організований Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та громадською організацією “Молодіжна антикорупційна агенція”.

На тренінгу учасники дізнались, хто такий «молодіжний працівник»; що означає «молодіжна політика»; до яких інституцій можна звертатись у своїй роботі з молоддю; яким чином формувати команду; якими якостями, навичками, компетенціями повинен володіти молодіжний працівник, щоб його робота була ефективною; яку роль відіграє молодь в громаді та як молодь може змінювати свою громаду на місцях, і що для цього потрібно робити.

Унікальність тренінгу полягала в тому, що на нього були запрошені, як працівники громадського сектору так і державні службовці, які працюють з молоддю. Це надало можливість обмінятися досвідом і отримати певні знання для спільної реалізації регіональної молодіжної політики.

Своїми враженнями поділились учасники тренінгу.

«Тренінг мені сподобався. По-перше, було дуже цікаве спілкування з молоддю, - розповідає Ірина Матковська, заступник директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Вінницької міської ради (м. Вінниця), - по-друге, для себе взяла дуже багато нових форм та методів роботи, що можна застосовувати у роботі з молоддю. Молодіжний працівник – це поклик душі, який тренери старались прищепити до нас, і це їм вдалось. Дякую.»

«Мені 17 років і я була учасницею багатьох форумів та тренінгів, - розповідає Альона Юрченко, представниця громадської організації «Спілка ініціативної молоді» (м. Жмеринка), - але те, що почула я тут, було надзвичайно цікавим. Той досвід, який мають інші організації, розширив моє бачення молодіжної політики та дав мені впевненість у тому, що молодіжний працівник дуже необхідний для сучасної молоді. І я готова взяти на себе відповідальність, і бути «молодіжним працівником».

«Найбільше мені сподобалось в тренінгу те, що нам не тільки розповідали теорію, а й всі знання ми використовували на практиці, - ділиться враженнями Анна Амзаєва, представниця громадської організації «Спілка ініціативної молоді» (м. Жмеринка), - Так, на другий день тренінгу, ми виходили на вулицю і проводили опитування серед молоді. Я щаслива, що отримала нові знання, нові вміння та перейняла досвід у колег. Дякую організаторам».