У м. Вінниця розпочався Базовий тренінг «Молодіжний працівник»

Сьогодні, 07 грудня 2017 року, у м. Вінниця розпочався Базовий тренінг «Молодіжний працівник». Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навиків для реалізації регіональної молодіжної політики.

Тренінг організований Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, за підтримки Державного інституту сімейної та молодіжної політики, громадської організації “Молодіжна антикорупційна агенція”.

Учасниками тренінгу стали більше 25 представників з Вінницької області, в тому числі лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

«Самої такої посади, як молодіжний працівник не має, - розповідає Ксенія Ємшена, тренерка базового тренінгу програми «Молодіжний працівник», - але є культура по всій Європі, яка пов’язана з тим, щоб навчати людей, які працюють з молоддю. Це власне є можливість обмінятись досвідом та отримати знання про те, що відбувається в Європі і в Україні стосовно молодіжної політики. Власне основний принцип, якого ми дотримуємося звучить так: «жодних рішень для молоді без молоді».»

Програма тренінгу буде тривати три дні та складатиметься з трьох модулів.

По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу «Молодіжний працівник».