Щомісячна відео-нарада із керівниками управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад.

18 жовтня з метою аналізу та моніторингу галузі соціального захисту, вирішення актуальних задач, швидкого реагування та виконання завдань директор  Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна провела щомісячну відео-нараду із керівниками управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад.

      На нараді розглянуто актуальні питання вчасного перерахунку житлових субсидій на опалювальний період, питання щодо монетизації частини зекономлених субсидій, допомоги при народженні дитини онлайн,  забезпечення санаторно-курортного лікування та рівня охоплення соціальними послугами населення в районах області.

Директором Департаменту наголошено на негайному вжитті заходів щодо активізації діяльності із своєчасного забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, ефективного використання у повному обсязі коштів з державного бюджету на зазначені цілі та своєчасному проведенні перерахунку житлових субсидій на опалювальний період.

Керівники районних управлінь озвучили нагальні питання та проблеми, які потребують втручання Департаменту.