Робоча нарада, на якій обговорювалось питання щодо приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів будинків-інтернатів соціальної сфери.

Сьогодні в приміщенні Інформаційно-аналітичного центру з обслуговування установ соціального захисту, начальник управління правового забезпечення та соціального обслуговування Сергій Шмігленко та начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Майя Комісарчук провели робочу нараду за участі Голови Вінницької обласної організації професійної спілки працівників соціальної сфери України,  представника Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, директорів інтернатів та представників громадських рад інтернатів.

Під час наради обговорювалось питання щодо приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів будинків-інтернатів соціальної сфери. Особливо зверталась увага на нововведення, які передбачені в типових положеннях. Кожний учасник наради мав змогу висловити свою думку та надати власні пропозиції. По завершенню наради були визначені терміни та умови підготовки проектів статутних документів будинків-інтернатів.