До кінця жовтня планується здійснити перерахунок субсидій на опалювальний період

Про це, сьогодні, на щотижневій апаратній нараді керівників структурних підрозділів ОДА та служб області розповіла директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Так, за її словами, органами соціального захисту населення області ведеться активна робота з призначення субсидій населенню. Також, є доручення, аби в перших платіжках  опалювального періоду вже відображалась субсидія.

«Задля пришвидшення процесу перепризначення субсидій, органи соціального захисту активно співпрацюють з Державною фіскальною службою та Пенсійним фондом, що дає змогу швидко обмінюватись даними та проводити відповідні розрахунки. До кінця жовтня поточного року очікується здійснення виплат компенсацій за невикористані субсидії», - зазначила Наталя Заболотна.

Окрім того, прогнозується внесення змін до законодавства в частині продовження терміну подачі заяв на компенсації за невикористані субсидії до 1 листопада, аби усі громадяни, які не змогли вчасно звернутись з об’єктивних на те причин,  мали змогу подати дані заяви, які будуть розглядатись комісійно.