У м. Вінниця відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Фенікса».

З метою сприяння розвитку інтелектуальної молоді через освітню технологію «дебати» 23-24 вересня 2017 року пройшов Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Фенікса», організований громадською організацією «Вінницький Дебатний Клуб», за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Вінницького національного аграрного університету, BEST Vinnytsia та громадської організації «Центр Розвитку «Пангея Ультіма».

Метою турніру є розвиток у молоді критичного мислення, здобуття навичок публічного виступу та комунікації, соціалізація та об’єднання регіонів.

             З вітальним словом виступив Максим Студілко, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення – начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації: «Нам надзвичайно приємно, що зі всієї України до нас завітало 64 учасники. Сам брав участь у дебатних турнірах, тому можу сказати, що це та гра, яка тренує ваш мозок. Кращим бажаю перемоги. І, звичайно, якщо у Вас є бажання і ідея, ми готові підтримувати Ваші ініціативи. Звертайтесь!»

            Небайдужою для учасників стала промова головного судді ІІІ Всеукраїнського турніру «Кубок Фенікса» Корнієнка Костянтина: «Я бажаю, щоб цей турнір приніс вам три особливих моменти: по-перше, цінні знання, безцінний досвід, щоб ви стали кращими, ніж були до турніру; по-друге, щоб ви отримали задоволення в незалежності від результату, адже в щоденному задоволенні ховається ось це недосяжне щастя, по-третє, щоб ви досягнули того, що хоче ваше серце – це, мабуть, найважливіше. Мені дуже хочеться, щоб кожний із вас по закінченню сказав: цей турнір вдався!».

            Із 32 команд, які боролись за першість фіналістами турніру стали команди: White (Буян Оксана, Чумачов Андрій), GPunited (Oleh StoievKristina Nazarenko), АЖБЕСИТ (Anastasiia KoshparmakТатьяна Соболева), ШаБо (Vika ShadmanovaAlexandr Boev).

Перемогу здобула команда з м. Києва - ШаБо (Шадманова Вікторія та Олександр Боєв).