Вп’яте відбувся тренінг для молоді в рамках серії розвиваючих тренінгів «Атрибутика розвитку».

Вп’яте відбувся тренінг для молоді в рамках серії розвиваючих тренінгів «Атрибутика розвитку», організований комунальним підприємством «Вінницький обласний молодіжний центр праці» за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Учасниками тренінгу стали більше 50 студентів коледжу економіки та права Вінницького кооперативного інституту. На заході молодь освоїла навички роботи в команді та спробувала себе в ролі лідера, а також отримала можливість працевлаштуватись.

Приймаючою стороною заходу виступив коледж економіки та права Вінницького кооперативного інституту, який завжди відкритий до партнерства та нових можливостей. «Ми бачимо, що для студентів такі заходи - це можливість розвинути необхідні у ХХІ сторіччі навички: робота  в команді, креативність, гнучкість, вміння ефективно комунікувати та приймати нестандартні рішення. – Розповідає Олена Солоїд, проректор з гуманітарної освіти та соціальних питань. – Ми завжди готові до співпраці»

Своїми враженнями поділились учасники тренінгу:

«В тренінгу брала участь вперше. Для себе зрозуміла, що потрібно довіряти людям та брати відповідальність за роботу команди. Було повчально, весело та пізнавально. Дякую за участь», – Катя Гончарук.

«Я зрозуміла, що організатором бути дуже важко. Рада, що наша команда спрацювалась, що ми допомагали один одному і досягнули результатів, які були поставлені перед нами. Дякуєм!», – Наталія.