Найактивніші студенти отримали пропозиції з працевлаштування.

З метою працевлаштування та залучення молоді до підприємницької діяльності 12 вересня 2017 року студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ відвідали тренінг для молоді в рамках серії розвиваючих тренінгів «Атрибутика розвитку», організований комунальним підприємством «Вінницький обласний молодіжний центр праці» за сприяння Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької облдержадміністрації.

На тренінгу студенти підвищили власну конкурентоспроможність шляхом розвитку організаторських компетенцій та навичок, розвинули знання з менеджменту та спробували себе в ролі керівників та підлеглих.

По завершенню заходу найактивніших студентів представники компанії «Hotels24» запросили на роботу.

Своїми враженнями поділились учасники тренінгу:
Ольга: «Дуже сподобалось! Була вперше на такому тренінгу. Цікаво було спостерігати за компанією в цілому та окремих її елементів. Побувавши в ролі лідера, зрозуміла, що організовувати роботу організації не легко, потрібно звертати увагу на все, що здійснюється, і правильно використовувати ресурси, які є в наявності. А також, опираючись на знання, важливо прислуховуватись до інтуїції. Дякую за тренінг»

Вікторія: «Дякую за можливість взяти участь у тренінгу. Він пройшов на одному подиху у дружній та позитивній атмосфері. Для себе зрозуміла, що робота менеджера складна та дуже важлива. Особливо сподобалось, що кожному тренер розповів точки його зросту».