Навчальний тренінг професійних вмінь і якостей соціального працівника.

Працівники Департаменту провели навчальний тренінг професійних  вмінь і якостей соціального працівника для працівників Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю.

На сьогоднішній день професія соціального працівника потребує ряд вимог: знання чинного законодавства, дотримання Держстандартів надання соціальних послуг, слідувати  етичним  нормам та високим моральним ідеалам , а головне - уміти знайти індивідуальний підхід до кожного. Саме тому Департамент приділяє увагу професійному зростанню та попередженню емоційного вигорання у працівників закладів соціальної сфери, адже рівень якості соціальних послуг, психоемоційний стан підопічних безпосередньо залежить від компетенції та умілої роботи соціальних працівників.

Учасники навчального тренінгу мали можливість розкрити та усвідомити свої внутрішні особистісні ресурси, як допомагають їм у роботі, оволодіти навичками ефективного спілкування, визначити рівень емпатії , змоделювати різні ситуації, які трапляються у роботі та знайти  оптимальні шляхи їх вирішення тощо.