Подорож до Чехії дітей загиблих та поранених бійців АТО проходить надзвичайно цікаво та насичено.

Відпочинок розпочався із приїзду та поселення у місті Ліберець. 

День 6 серпня став дуже насиченим: відвідали замок «Старий град» з лицарськими боями. Після обіду завітали до парку атракціонів iQLANDIA – 4 поверхи науково-розважальних експонатів, які цікаві дітям від 5 років та дорослим. Ще одним пунктом у програмі подорожі був Mirakulum парк, що у місті Міловіце, – це 10 гектарів оригінальних розваг з багатьма ігровими майданчиками, дитячим зоопарком, гігантським батутом і гойдалками, канатними дорогами, підземними переходами та вузькоколійна залізнична колія, яка з’єднана з сусіднім парком Танкодром.
7 серпня діти побували на знаменитій телевежі на горі Єштед, яка є символом міста Ліберець, – 94-метрова залізобетонна гіперболоїдна башта, яка слугує місцем для спостереження за більшою частиною Богемії, частинами Польщі та Німеччини. Після відвідання Вежі відбулась зустріч вінницьких дітей із заступником гетьмана Ліберецького краю, який пригощав дітей морозивом, та прогулянка містом.
Протягом наступних днів відпочинку діти матимуть можливість відвідати ще багато визначних місць та відкрити для себе багато нового. 
Таку можливість діти отримали завдяки домовленості між головою обласної державної адміністрації Валерій Коровій та Мартіном Путою – гетьманом Ліберецького краю Республіки Чехія.